PRZYSIĘGA - ciekawostki z tureckiego serialu, o których nie wiedziałeś!

2022-01-24 12:44 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga to turecki serial, który można oglądać od 2019 roku na kanale TVP 1. Dramatyczna produkcja szybko rozkochała w sobie polskich widzów. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej ciekawostkom z telenoweli, o których mogliście wcześniej nie wiedzieć. Do dzieła!

Przysięga - ciekawostki z serialu. Turecki serial to miłosna historia, która często porównywana jest do współczesnego Kopciuszka. Opowiada o Reyhan, która dorastała na wsi i niespodziewanie znalazła się w świecie biznesowych wyższych sfer. Produkcja znad Bosforu, zaraz po Elifie i Więźniu miłości, cieszy się największym zainteresowaniem. Pierwszy odcinek został wyemitowany 3 września 2019 roku, a sam serial szybko podbił serca polskich telewidzów. Dzisiaj przyjrzymy się ciekawostkom z serialu, o których mogliście nie wiedzieć!

O czym jest turecki serial Przysięga?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Przysięga - ciekawostki

  • Serial inaczej emitowany jest w Turcji, a inaczej w Polsce. Oryginalnie każdy odcinek trwa od 50 do 70 minut. W naszym kraju produkcja jest tak przemontowywana, aby epizody trwały maksymalnie 45 min.
  • Oryginalna nazwa serialu to YEMIN
  • Serial "Przysięga" bazuje na autorskiej opowieści, która opowiada prawdziwą historię mieszkańców Turcji
  • Popularność serialu jest tak ogromna, że twórcy planują następne części
  • W rolę Emira wciela się aktor Gökberk Demirci. Poza aktorstwem na poważnie zajmuje się sportem, a interesował się nawet sztukami walki i uczył, jak obchodzić się z mieczami historycznymi. Pracował również jako model i pojawiał się w reklamach
  • W rolę Reyhan wciela się Özge Yağız. Aktorka ukończyła Akademię Nauk Komunikacyjnych, a na ekranie pierwszy raz zadebiutowała dopiero w 2017 roku w serialu "Więzień miłości"
  • Zdjęcia do serialu powstały w Stambule (Turcja)
Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga. GWIAZDY mają szczęście w MIŁOŚCI? | ESKA XD - Hotplota #32
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE