Przysięga 763 STRESZCZENIE szczegółowe. Trwają przygotowania do zaręczyn Fidan

2022-11-24 18:26 NN
Przysięga 763 STRESZCZENIE szczegółowe. Trwają przygotowania do zaręczyn Fidan
Autor: tvp Przysięga 763 STRESZCZENIE szczegółowe. Trwają przygotowania do zaręczyn Fidan

Przysięga powróciła po przerwie w emisji i znów przyniesie masę emocji i plot twistów. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Prezentujemy streszczenie 763. odcinka Przysięgi i zdradzamy szczegóły jego emisji.

Przysięga 763 - co się wydarzy w nowym odcinku? Uwielbiany turecki serial na jakiś czas zniknął, a wszystko oczywiście przez Mundial. Teraz bohaterowie powrócili jednak, a wraz z nimi kolejne dramaty. Co się wydarzy? Poniżej znajdziecie streszczenie 763. odcinka serialu Przysięga oraz datę i godzinę jego premiery.

Przysięga 763 - streszczenie szczegółowe odcinka

Streszczenie 763. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Gulperi pociesza smutną Fidan. Skruszona Tulay zjawia się w domu Emira. Narin i Kemal zapewniają Merta, że wierzą w jego niewinność. Trwają przygotowania do zaręczyn Fidan. Tulay szykuje szerbet dla gości.

Przysięga 763 - gdzie i kiedy oglądać?

763. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany w czwartek 8 grudnia 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Sonda
Zranione ptaki czy Przysięga - który serial lepszy?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE