Przysięga: otrucia i złamane serca. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

i

Autor: TVP Przysięga: otrucia i złamane serca. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Przysięga: otrucia i złamane serca. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

2022-11-23 19:06

Przysięga wraca po krótkiej przerwie w emisji i to w jakim stylu! W nadchodzących odcinkach będzie dużo emocji i... chwil grozy. Co tym razem odstawi Tulay? Sprawdziliśmy.

Przysięga to jeden z popularnych tureckich seriali emitowanych obecnie przez TVP. Produkcja zaliczyła chwilowy przestój, spowodowany Mundialem, ale już wkrótce twórcy wynagrodzą nam czas oczekiwania. Emocji będzie bowiem co niemiara.

Przysięga: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

W sumie to lepiej byłoby zapytać, co się nie wydarzy. Otóż Beyhan oświadczy, że nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Zakochany po uszy mężczyzna postanowi uciec z ukochaną, ale ich sprytny plan się nie powiedzie. Dziewczyna zaprowadzi go bowiem do Hasana twierdząc, że tylko on może im pomóc, ten zaś przyprowadzi Savasa i Emira, a cała sytuacja skończy się tak, że Gulperi będzie musiała pocieszać zrozpaczoną Fidan i błagać Emira, by dał szansę zakochanym. 

Gdy rozpocznie się impreza z okazji zaręczy zrozpaczonej dziewczyny, Tulay przygotuje szerbet dla gości, a gdy wszyscy się już posilą, radośnie obwieści, iż był on zatruty. W pomieszczeniu wybuchnie panika, Savas wezwie pogotowie, a sytuację uratuje Gulperi, która wyjaśni, że wszystko jest w porządku. Tulay zdołała bowiem otruć tylko samą siebie.

Nieciekawie będzie też u Merta, który trafi do aresztu. Narin i Kemal pocieszą go, że wierzą w jego niewinność, a Masal zaczną dręczyć wyrzuty sumienia. Doprowadzona do ostateczności, pomimo ostrzeżeń Ozana, postanawi wyznać rodzicom całą prawdę, by ratować Merta.

Sonda
Zranione ptaki czy Przysięga - który serial lepszy?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3