Przysięga 732, 733 streszczenie. Kemal i Narin postanawiają adoptować Merta

2022-10-05 14:01 Joanna Dembek
Przysięga: śmierć Meltem i zaginięciem Emira! Nowe odcinki będą pełne dramatów
Autor: materiały prasowe

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Savas wpada na trop, prowadzący go do człowieka związanego z przetargiem, a Cavidan próbuje wyrzucić Beyhan ze swojego domu. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 732, 733, które zostaną wyemitowane w dniach 6-7 października 2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. 

Przedstawiamy streszczenia odcinków 732, 733, których emisja odbędzie się 6-7 października 2022 o godz. 16:05 na antenie TVP1. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Przysięga - streszczenie odcinka 732 - czwartek 6.10.2022

Savas wpada na trop, prowadzący go do człowieka związanego z przetargiem, który wygrał Emir. Okazuje się, że to on go porwał. Gulperi jest zszokowana zachowaniem Savasa. Boi się, że mężczyzna jednak nadal chce się zemścić na Emirze. Mert zmienia zdanie i Narin jest szczęśliwa. Kemal i Narin postanawiają jednak adoptować Merta.

Przysięga - streszczenie odcinka 733 - czwartek 7.10.2022

Gulperi jedzie z Savasem w miejsce, gdzie jest przetrzymywany Emir. Kemal przygotowuje dla Merta wyjątkowy prezent. Cavidan nie może się doczekać powrotu syna. Niespodziewanie w domu Kemala pojawia się Masal. Nikt nie wiedział o powrocie dziewczynki z zagranicy. Cavidan próbuje wyrzucić Beyhan ze swojego domu.

Sonda
Który turecki serial lubisz oglądać?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE