Przysięga 696, 697, 689, 699 streszczenie. Kemal ukrywa się w piwnicy swojego domu i musi uciekać przed policją

2022-08-15 9:03 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenie odcinka

PRZERWA W EMISJI serialu Przysięga. Najnowsze odcinki emitowane będę od wtorku 16 sierpnia 2022 na kanale TVP1. W najnowszych odcinkach zobaczymy jak Savas grozi Emirowi, a policja zabiera Narin na przesłuchanie. Yigit znika i Emir domyśla się, że został uprowadzony przez Savasa. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 696, 697, 698, 699. Zobacz, co czeka bohaterów tureckiej telenoweli.

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali znany na całym świecie. W Polsce emitowany jest od poniedziałku do piątku, jednak w najbliższy poniedziałek 15 sierpnia 2022 będą miały miejsce obchody Dnia Wojska Polskiego oraz Święto wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Z tego powodu nastąpi PRZERWA W EMISJI. Jednak już od wtorku 16 sierpnia 2022 widzowie na nowo będą mieli okazję oglądać nowe odcinki tureckiej telenoweli. Fani cały czas szukają w internecie informacji o tym, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i prezentujemy poniżej streszczenia odcinków 696-699, które zostaną wyemitowane w dniach 16-19 sierpnia 2022 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Przysięgi w najbliższych dniach!

Przysięga - streszczenie odcinka 696

Meltem nasyła na dom Narin policję. Kemal ukrywa się w piwnicy swojego domu i musi uciekać przed policją. Mert bardzo mu w tym pomaga. Żona Kasima chce się zemścić na Emirze i Gulperi za śmierć męża i syna. Nasyła na nich swojego potężnego wychowanka. Savas grozi Emirowi. Emir znów zachowuje się w taki sposób, że Gulperi nie wie, co się dzieje.

Przysięga - streszczenie odcinka 697

Gulperi opowiada Emirowi o Savasie. Policja zabiera Narin na przesłuchanie. Wuj Hasan załatwia Gulperi numer telefonu do Barana. Emir wzmacnia ochronę domu i nie pozwala nikomu go opuszczać. Ciotka Kadriye wzywa do siebie Cavidan. Narin udaje się uśpić czujność domowników.

Przysięga - streszczenie odcinka 698

Narin wymyka się z domu i ucieka z Kemalem. Gulperi udaje się dodzwonić do Barana. Emir pociesza zaniepokojonego synka. Ciotka Kadriye jest przekonana, że Emir szybko pozbędzie się Gulperi. Kemal żoną zjawiają się przed domem Sevketa.

Przysięga - streszczenie odcinka 699

Yigit znika i Emir domyśla się, że został uprowadzony przez Savasa. Odwiedza go, ale nie znajduje tam syna. Yildiz, na polecenie Meltem, przeszukuje sypialnię Narin i znajduje w szufladzie komody jej komórkę. Przyłapuje ją na tym Sehriye, ale Yildiz, jak zwykle, wymyśla zręczne kłamstwo.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE