Przysięga 676, 677, 678, 679, 680 streszczenie nowych odcinków. Co się wydarzy w serialu?

2022-07-13 9:08 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenie odc. 630

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy jak Gulperi mówi Emirowi, że Ahmet to jej kochanek, a Cavidan prosi syna, by jeszcze przez tydzień on i Gulperi udawali przed ciotką zgodne małżeństwo. nowe odcinki serialu do obejrzenia od poniedziałku 11 lipca do 15 lipca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Poniżej podajemy streszczenia poszczególnych odcinków.

Przysięga to turecka produkcja uważana za jedną z najpopularniejszych na całym świecie. Polscy widzowie również z największą uwagą śledzą losy bohaterów popularnej telenoweli, w której przeplata się wiele miłosnych wątków. Fani zachwyceni są również licznymi intrygami oraz zwrotami akcji, które trzymają w napięciu. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 677-680, które zostaną wyemitowane w dniach 11-15 lipca 2022 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Przysięgi w najbliższych dniach!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki 77, 78, 79, 80, 81 - to wydarzy się w nowych odcinkach [STRESZCZENIE]

Przysięga - streszczenie odcinka 676

Narin błaga Kemala, by zapomniał o ucieczce z więzienia. Meltem zajmuje w firmie jego gabinet. Emir zaprasza Gulperi na obiad w restauracji. Gdy ta przygotowuje się do wyjścia, dzwoni Mahmet. Wzywa ją do siebie grożąc, że jeśli natychmiast nie przyjdzie, człowiek, który zabił jej wuja Kasima zezna, iż zapłacił mu za to zabójstwo Emir.

Przysięga - streszczenie odcinka 677

Ahmet wzywa Gulperi i znów jej grozi. Dziewczyna jest przerażona i zgadza się na jego warunki. Narin wciąż myśli o Kemalu. Martwi się o niego. Kemal wprowadza swój plan w życie. Trafia do szpitala, skąd postanawia uciec. Narin nic o tym nie wie. Gulperi chce iść do sądu i rozwieść się z Emirem jak najszybciej.

Przysięga - streszczenie odcinka 678

Emir jest zły. Domyśla się, że Gulperi musi mieć jakiś ważny powód, żeby żądać rozwodu. Ale dziewczyna nie chce nic powiedzieć. W końcu idą do sądu, jednak rozwód zostaje przesunięty. Gulperi okłamuje Emira. Mówi mu, że Ahmet to jej kochanek. Narin jest przerażona, kiedy dowiaduje się, że Kemal uciekł z więzienia. A Meltem podejrzewa, że Kemal szykuje się na nią.

Przysięga - streszczenie odcinka 679

Po rozmowie z prawnikiem Kemala, Narin postanawia szukać męża na własną rękę. Przerażona Meltem wzmacnia ochronę. Tulay informuje Ahmeta, że jego groźby nie pomogły. Gulperi zjawia się w więzieniu. Policja obserwuje dom uciekiniera. Do domu Emira przyjeżdża ciotka Kadriye.

Przysięga - streszczenie odcinka 680

Kadriye chce lepiej poznać Gulperi. Yildiz zauważa dziwne zachowanie Narin. Cavidan prosi syna, by jeszcze przez tydzień on i Gulperi udawali przed ciotką zgodne małżeństwo. Oya znajduje pretekst, by przenieść się na kilka dni do koleżanki. Narin opatruje ranę Kemala i spędza wieczór w jego ramionach.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE