Zranione ptaki 77, 78, 79, 80, 81 - to wydarzy się w nowych odcinkach [STRESZCZENIE]

2022-07-07 15:01 Joanna Dembek
Zranione ptaki 43, 44, 45 - STRESZCZENIE nowych odcinków
Autor: Screenshot tvp.vod Zranione ptaki 43, 44, 45 - STRESZCZENIE nowych odcinków

Zranione ptaki - w najbliższych odcinkach zobaczymy przygotowania do ślubu Ayşe i Cemila, a Levent na widok Meryem nie może wyjść z zachwytu i próbuje wyznać jej miłość. Melis nie może pogodzić się z tym, że Levent wymyka jej się z rąk. Najnowsze odcinki tureckiej telenoweli do obejrzenia w dniach 11-15 lipca 2022 o godz. 18:45 na TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Zobacz, co jeszcze czeka bohaterów w najbliższych odcinkach.

Zranione ptaki to turecka opowieść o miłości, rozstaniach i trudnych relacjach miedzy bohaterami. W momencie, kiedy Maryem stara się otoczyć najlepszą opieką jej przybranego brata Ömera, oraz odnaleźć jego biologicznych rodziców, na drodze do celu stają jej ludzie, którzy nie życzą jej dobrze. W tym trudnym czasie odnajduje jednak miłość. Streszczenie odcinków 77-81 dostępne są w artykule poniżej, a ich emisja odbędzie się w dniach 11-15 lipca 2022 o godz. 18:45 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przed odbiorniki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - ostatni odcinek. Kiedy koniec serialu?

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 77

W chwili, gdy Meryem ma otworzyć się przed Leventem, do pokoju, w którym rozmawiają wchodzi Melis. Speszona Meryem zostawia ich samych. Cemil jest zaniepokojony tonem wiadomości od Aye. Ku uciesze domowników Levent i Ömer szykują razem śniadanie. Choć robią bałagan w kuchni, chłopiec i Levent świetnie się bawią i zapraszają Meryem do pomocy. Choć Melis próbuje im przeszkodzić, Levent każdorazowo wstawia się za Meryem i delektuje się każdą chwilą z nią spędzoną. Meryem jest zaniepokojona milczeniem Aye. Postanawia osobiście sprawdzić, co dzieje się jej przyjaciółką. Zaniepokojony jej pomysłem Levent proponuje, że ja tam zawiezie. Meryem podczas rozmowy z Aye słyszy słowa Neriman i dowiaduje się o ślubie. Nie może uwierzyć, że przyjaciółka chce zrujnować sobie życie z powodu osiedlowych plotek. Postanawia powiedzieć o wszystkim Leventowi i jedzie do holdingu.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 78

Nadszedł wieczór oświadczyn. Tekin jako opiekun Doan prosi oficjalnie Safiye o rękę Aye dla wychowanka. Gdy matka dziewczyny już ma wydać zgodę, w domu pojawia się Meryem, Levent i Cemil. Cemil w poczuciu winy, że przez niego Aye zdecydowała się na ślub z niekochanym mężczyzną, prosi Safiye o rękę jej córki. Wszyscy są zupełnie zdezorientowani. Cemil oświadcza, że od dawna myśleli z Aye o małżeństwie, a odkładali oświadczyny ze względu na nieporozumienie, jakie między nimi zaszło. Doan jest załamany. Wie, że jego marzenia legły w gruzach. Safiye prosi Cemila o czas do namysłu. Aye nie posiada się z radości, choć wie, że Cemil robi to tylko z poczucia winy i obowiązku. Levent proponuje, żeby ślub i wesele wyprawić w rezydencji. Doan przysięga zemstę.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 79

Trwają przygotowania do ślubu Ayşe i Cemila. Dziewczyna jednocześnie cieszy się smuci. Levent podarowuje Meryem piękną suknię na ślub przyjaciółki. Na widok Meryem Levent nie może wyjść z zachwytu, a Melis zalewa fala zazdrości. Melis zamierza jechać razem z nimi po pannę młodą, jednak Levent dyskretnie ją spławia. Doğan kupuje broń. Kiedy Cemil przyjeżdża po Ayşe, Doğan trzyma go na muszce. Jako jedyna niebezpieczeństwo zauważa Ayşe i zasłania Cemila własnym ciałem. Doğan rezygnuje z zemsty, ale nie przestaje rozpaczać po stracie ukochanej. Podczas wesela Durmuş ma porwać Ömera z rezydencji, ale po telefonie od Kudreta, wycofuje się. Przyparty do muru przez Tekina, wyjawia mu, że to Kudret przywiózł do niego Ömera i że Hülya chciała mu zapłacić za zabranie chłopca z rezydencji. Zaintrygowany Tekin zaprasza do siebie Kudreta, ponieważ mężczyzna nie chce nic mu powiedzieć, Tekin go ogłusza.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 80

Tekin siłą wyciąga z Kudreta całą prawdę o Ömerze, Levencie i śmierci Rany, a także o udziale we wszystkim Hülyi i Melis. Tymczasem w rezydencji Ayşe i Cemil zawierają związek małżeński. Levent próbuje zbliżyć się do Meryem. W końcu udaje mu się poprosić ją do tańca. Oboje są pod silnym wrażeniem tej chwili. Levent jest bliski wyznania Meryem swoich uczuć. Melis i Tekin, który pojawia się w rezydencji, nie mogą znieść ich widoku razem. Po tańcu Tekin zaczepia Meryem, powstrzymuje go Gülnaz, siostra Aysel, która ma zastąpić ją w rezydencji. Pojawia się również Levent i wrzuca z domu nieproszonego gościa. Melis nie może pogodzić się z tym, że Levent wymyka jej się z rąk. Bahadır namawia ją, żeby wyznała Leventowi swoje uczucia.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 81

Gülnaz od razu poznaje się na Meryem i czuje do niej wielką sympatię. Melis podsłuchuje rozmowę Leventa z Cemilem, podczas której Levent mówi przyjacielowi, że zamierza wyznać Meryem miłość. Opętana zazdrością Melis jest gotowa na wszystko, że do tego nie dopuścić. Kudret wydostaje się z niewoli Tekina i przysięga zemstę. Gülnaz szybko orientuje się, że Aslı próbuje zdobyć względy Bahadıra. Po weselu Cemil i Ayşe jadą do wspólnego mieszkania. Ayşe czuje się bardzo niezręcznie i trudno jej ukryć uczucia do Cemila. Kudret zamierza wyznać wszystko Leventowi. Udaremnia to Tekin, który tym razem definitywnie rozprawia się z Kudretem. Melis wyznaje Leventowi miłość. Meryem i Bahadır stają się przypadkowymi świadkami ich rozmowy.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE