Przysięga 392, 393, 394, 395, 396: Resit porywa Feride i zastawia pułapkę na Emira. Kumru zamyka Masal w garażu

Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 392, 393, 394, 395, 396 streszczenia. Rodzina Tarhunów odkrywa zniknięcie nowej opiekunki dziecka. Resit po raz kolejny proponuje Feride małżeństwo. Feride informuje Emira o śmierci jej brata. Narin odzyskuje przytomność i odkrywa smutną prawdę. Resit jedzie pod więzienie. Widzi wychodzącą Feride i jest zaskoczony, że dziewczyna wsiada do obcego samochodu. Przysięga odcinki 392-396 zostaną wyemitowane w dniach 19-23 kwietnia w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 392, 393, 394, 395, 396 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 392-396 prezentujemy poniżej.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Przysięga - odcinek 392

Narin czuje się oszukana przez Kemala, który zataił przed nią przykrą informację. Za wszystkim stoi Kumru. Munevver próbuje rozmówić się z córką, ale ta wpada w histerię. Kemalowi udaje się pogodzić z ukochaną. Feride dostaje w prezencie nowe ubrania. Melike tłumaczy dziewczynie, że dołączyła do rodziny. Kumru zastawia na Narin pułapkę. Resit sugeruje Feride, że da jej spokój.

Przysięga - odcinek 393

Masal prosi Narin, żeby razem upiekły ciasto. Narin sobie nie radzi, ale z pomocą przychodzi Kemal. Feride wychodzi na chwilę z domu i wpada w ręce Resita, który ją porywa. Zawozi na pustkowie, gdzie w drewnianej chacie czekają na nią ulubione dania i słodycze, a także małżeńskie łoże. Dziewczyna próbuje uciec. Kumru jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że ślub Kemala i Narin jednak odbędzie się wkrótce.

Przysięga - odcinek 394

Wszyscy w domu szukają Feride. Emir zaczyna podejrzewać, że coś złego się z nią dzieje. Rusza jej na ratunek, kiedy dostaje wiadomość. Nie wie, że Resit zastawia na niego pułapkę. Feride i Emir siedzą związani w drewnianej chacie na pustkowiu. Kemal traktuje Narin jak królową. Stara się uprzyjemnić jej chwile przed ślubem. Kumru jest coraz bardziej zazdrosna i zaczyna się zastanawiać, jak nie dopuścić do tego ślubu.

Przysięga - odcinek 395

Kumru podstępem pozbywa się z domu matki i Sehriye. Obudzona Masal słyszy miałczenie kota i wychodzi do ogrodu. Resit znęca się nad Emirem. Prośby Feride nic nie dają, ale dziewczynie udaje się oswobodzić. Kumru zamyka Masal w garażu. Cała rodzina szuka zaginionej dziewczynki. Feride nie udaje się wezwać pomocy, ale zamiast uciekać, wraca do uwięzionego Emira.

Przysięga - odcinek 396

Feride nie udaje się uwolnić Emira przed powrotem Resita. Narin ma poczucie winy. Kemal pociesza ukochaną. Oya i Melike nie mogą dać sobie rady z płaczącym dzieckiem. Resit dopada Feride, która już nie ma dokąd uciec. Kumru niszczy sukienkę, w której miała wystąpić ma ślubie siostry.

NAJNOWSZE