Promyk nadziei streszczenie odcinków 20, 21, 22. Omer przeprasza Suhejlę, że niepotrzebnie robił jej nadzieje. Filiz i Ahmet widzą, jak Ipek spotyka się z Omerem

Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Promyk nadziei odc. 20, 21, 22 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 19-21 kwietnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 20, 21, 22 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Promyk nadziei - odcinek 20

Ipek wpada w oko przyszłemu wspólnikowi Omera i ten wpada we wściekłość. Nauczycielka zawiadamia Selmę, że Bahar drugi dzień nie ma w szkole. Suhejla jest zrozpaczona, bo Omer nie przyszedł na jej urodziny.

Promyk nadziei - odcinek 21

Suhejla jest załamana po nieudanym przyjęciu urodzinowym. Omer przeprasza, że niepotrzebnie robił jej nadzieje. Neslihan każe Ahmetowi pilnować Ipek. Filiz i Ahmet widzą, jak Ipek spotyka się z Omerem. Ipek opowiada Omerowi o tym, jak trudny okres przeżywa Bahar.

Promyk nadziei - odcinek 22

Ahmet nie zdradził Neslihan, że widział Ipek w towarzystwie Omera. Filiz jest zachwycona postawą Ahmeta. Bahar rysuje obrazek dla Ipek, a Suhejla pomaga jej powiesić go w jej pokoju. Sujejla znajduje u Ipek jakiś dokument i zastanawia się, co wspólnego może ona mieć z jakąś firmą z Izmiru.

NAJNOWSZE