Przysięga 229, 230, 231, 232, 233: Cemre ucieka ze szpitala i postanawia się zemścić na rodzinie Tarhunów. Kobieta porywa Sunę

2020-08-06 10:18 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 229, 230, 231, 232, 233 streszczenia. Cavidan jest wściekła, że syn odsuwa ją od rodziny i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala i postanawia się zemścić na rodzinie Tarhunów. Kemal dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu. Suna próbuje powstrzymać Cemre, która bez skrupułów najeżdża na Taciego. Przysięga odcinki 229-233 zostaną wyemitowane w dniach 10-14 sierpnia w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 229, 230, 231, 232, 233 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 229-233 prezentujemy poniżej.

Przysięga - odcinek 229

Emir jest wściekły na Kemala, że ten nie powiadomił go o ucieczce Suny z kliniki. Reyhan postanawia odnaleźć dziewczynę. Narin chce porozmawiać z Kemalem o tym, że niedługo będzie musiała odejść, skoro Kemal odzyska córkę. Reyhan domyśla się, gdzie jest Suna i w końcu do niej dociera. Próbuje ją namówić na powrót do domu. 

Przysięga - odcinek 230

Reyhan mówi Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce zdradzić gdzie. Cavidan jest wściekła, że syn odsuwa ją od rodziny i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala i postanawia się zemścić na rodzinie Tarhunów. Kemal zastanawia się, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. A Narin jest smutna, że będzie musiała odejść. 

Przysięga - odcinek 231

Reyhan udaje się namówić Sunę, by wróciła do domu. Kemal jest zaskoczony troskliwością Narin. Emir przygotowuje dla siostry niespodziankę. Cemre obserwuje zza ogrodzenia parę zakochanych. Kemal dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu. Suna jedzie z Tacim kupić prezent dla nowożeńców. Cemre porywa Sunę.

Przysięga - odcinek 232

Suna próbuje powstrzymać Cemre, która bez skrupułów najeżdża na Taciego. Cavidan sugeruje, że Reyhan dała się oszukać Sunie. Emir postanawia odszukać siostrę. Zdesperowana Reyhan dzwoni do Taciego. Jego telefon odbiera pielęgniarka. Narin i Kemal pomagają Masal odrobić pracę domową. Emir i Reyhan zjawiają się w szpitalu. Cemre wyznaje Sunie, że mieszkając w rezydencji, podmieniła jej leki. 

Przysięga - odcinek 233

Cemre przetrzymuje na pustkowiu Sunę i szykuje zemstę na Emirze i Reyhan. Kemal i Narin czekają na wieści od adwokata w sprawie dziadka Masal. Kemal jest załamany, bo wie, że Narin może odejść, kiedy sprawa opieki nad Masal zostanie załatwiona. Narin też cierpi z tego powodu, ale też cieszy się, że Masal wkrótce wróci do ojca. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE