Więzień miłości odc. 361, 362, 363, 364, 365, 366 streszczenia. Zehra rezygnuje z rozwodu. Szukran i Hamijet knują, jak wyswatać Salima z panią Ajsel

2020-08-06 9:37 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 361-366 zostaną wyemitowane w dniach 7 i 10-14 sierpnia o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu?

Więzień miłości streszczenia odcinków 361-366. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 361

Duża firma decyduje się na współpracę z Sabah. Koraja coraz bardziej intrygują tajemnicze telefony, które odbiera Ozge. Nieoczekiwanie pojawia się matka Omera i nakłania Zehrę do rezygnacji z rozwodu. 

Więzień miłości - odcinek 362

Zehra rezygnuje z rozwodu, lecz prosi Omera, by czasowo zamieszkali w oddzielnych pokojach. Koraj odkrywa, ze Ozge mieszka w skromnych warunkach. Szukran i Hamijet usiłują namówić Salima do ponownego ożenku. 

Więzień miłości - odcinek 363

Nieoczekiwanie pojawia się była narzeczona Kerema, Idil. Ajsze otwiera działalność firmy. Ozge nie chce rozmawiać z Korajem. Zehrze nie udaje się spotkać z Żulide. Szukran i Hamijet oznajmiają Dżewrije, ze znalazły dla Salima narzeczoną. 

Więzień miłości - odcinek 364

Julide nie przychodzi na spotkanie z Zehrą, jednak namawia ją na kolejne. Selin izoluje się od Koraja i od koleżanek. Salim zdecydowanie odrzuca sugestie o ślubie. Sabah zastaje u Kerema grupę przyjaciół, których zaprosiła Idil. 

Więzień miłości - odcinek 365

Omer nie chce sypiać w oddzielnym pokoju. Kerem miota się między Idil a Sabah, zaniedbując obowiązki zawodowe. Dżewrije zniechęca Ajsel do ślubu z Salimem. Ozge bezpodstawnie oskarża Koraja o nielojalność. Spotkanie Zehry z Żulide znowu się nie udaje. 

Więzień miłości - odcinek 366

Szukran i Hamijet knują, jak wyswatać Salima z panią Ajsel. Dżewrije ten pomysł się nie podoba. Dzianan robi Sabah wymówki, że pozwoliła Keremowi spotkać się z byłą dziewczyną. Ozge nie może się zebrać, by pogodzić się z Korajem. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE