Przyjaciółki - sezon 16 online. Kiedy będzie dostępny na Ipla?

2020-05-22 14:16
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe

21 maja zakończył się 15 już sezon Przyjaciółek. Jak zwykle twórcy serialu przygotowali widzom niezwykle emocjonujące i dramatyczne zakończenie. Maks poprosił Ingę o rękę, Zuza dowiedziała się, że straciła prawa do opieki nad synami, a Patrycja usłyszała tragiczną informację, że nie będzie mogła zostać rodziną zastępczą dla Klary. Wielu widzów zadaje więc sobie pytanie, jak potoczą się dalsze losy przyjaciółek.

Przyjaciółki - sezon 16 online. Kiedy będzie dostępny na Ipla? Już na początku kwietnia wiadomo było, że Przyjaciółki mają powrócić z kolejnym sezonem. Nie ma się co dziwić - niezmiennie od 2012 roku Przyjaciółki są hitem Polsatu. Co więcej, serial cieszy się na tyle dużą popularnością, że kolejne sezony wznawiane są nie raz, a dwa razy do roku.

Przyjaciółki - sezon 16 online. Kiedy będzie dostępny na Ipla?

Już od kilku sezonów Polsat umożliwia fanom Przyjaciółek obejrzenie odcinków ulubionego serialu przed premierą telewizyjną. W dniu premiery pierwszego odcinka w serwisie Ipla udostępniany jest cały sezon, który można obejrzeć za opłatą. Widzowie, którzy nie chcą płacić, mogą także oczywiście oglądać odcinki za darmo po emisji telewizyjnej.

Z informacji, jakie przekazała Anita Sokołowska magazynowi Świat Seriali, wynikało, że ekipa miała wrócić na plan jeszcze w kwietniu. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany - powrót na plany filmowy możliwy jest dopiero od połowy maja. Jeśli twórcy zdążyliby na czas mimo takiego opóźnienia, możemy spodziewać się, że 16 sezon Przyjaciółek będzie dostępny już od pierwszego czwartku września, czyli 3 września 2020 roku. Na potwierdzenie tej informacji musimy niestety jeszcze trochę poczekać.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE