Maria Matejko - kiedy premiera nowego serialu Polsatu?

2020-05-21 10:34 kw
Paulina Chruściel
Autor: wbf

Maria Matejko to najnowsza serialowa produkcja Polsatu, która ma szansę stać się prawdziwym hitem. Kryminalno-obyczajowy serial opowiada historię 40-letniej komisarz, która musi na nowo ułożyć sobie życie po tym, jak dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Powraca ona do Wydziału Kryminalnego Policji i chce od początku zbudować swoją pozycję w pracy. W każdym odcinku widzowie poznają nową sprawę kryminalną, którą będzie próbowała rozwiązać główna bohaterka serialu. Kiedy premiera nowej produkcji?

Maria Matejko – kiedy premiera nowego serialu Polsatu? Kryminalne produkcje cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Takie seriale jak Pułapka, Żmijowisko, Chyłka czy też Motyw przyciągały przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Wcale nie dziwi więc fakt, że stale powstają kolejne produkcje w podobnej tematyce. Polsat pracuje właśnie nad serialem Maria Matejko, w którym główna bohaterka będzie rozwiązywać kryminalne zagadki.

Maria Matejko - fabuła

40-letnia komisarz wychowuje czworo dzieci oraz prowadzi poukładane życie u boku męża. Widzowie poznają ją w momencie, kiedy po 10-letniej przerwie powraca do pracy do Wydziału Kryminalnego Policji. Jako młoda kobieta porzuciła swoje zawodowe plany i marzenia, mimo że była bardzo dobrze zapowiadającym się śledczym. Chciała jednak w pełni poświęcić się rodzinie i wychowaniu dzieci. Jej cudowne życie się rozpada, kiedy dowiaduje się, że mąż ją zdradza. Wówczas komisarz musi na nowo ułożyć sobie życie. Powraca do pracy, gdzie próbuje ponownie zbudować swoją pozycję. 

Maria Matejko - kiedy premiera?

Według informacji podanych przez portal Wirtualnemedia.pl, zdjęcia do serialu wystartują w pierwszej połowie czerwca. Premiera produkcji planowana jest na jesień 2020 roku lub wiosnę 2021 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE