Przyjaciółki sezon 15, odcinek 171: kiedy i o której w Polsacie?

2020-02-24 15:20
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe

Po zniknięciu Wiktora (Paweł Deląg) Patrycja (Joanna Liszowska) sama wychowuje dzieci. Zawsze może jednak liczyć na wsparcie teściowej Eli (Elżbieta Jarosik), która swoimi pomysłami częściej komplikuje jej życie, niż pomaga. Ela dochodzi do wniosku, że samotność nie służy samotnej matce, więc postanawia wyswatać Patrycję ze znajomym księgowym. Czy Patrycja będzie zainteresowana nowym mężczyzną, czy skupi się tylko na tym, by odnaleźć ojca Klary, którą tak pokochała?

Przyjaciółki sezon 15, odcinek 171: kiedy i o której w Polsacie nowe odcinki? Co jeszcze się wydarzy? Inga (Małgorzata Socha) odczuwa bardziej niż kiedykolwiek, że Hania (Pola Figurska) weszła w wiek buntu. Nie może znaleźć wspólnego języka z dziewczyną, która staje się dla matki niemal wrogiem. Czyżby głównym powodem był Maks (Mateusz Janicki), do którego Inga wróciła? Problemy rodzicielskie nie sprzyjają budowaniu tego związku.

Przyjaciółki sezon 15, odcinek 171: kiedy i o której w Polsacie nowe odcinki?

Dodatkowo przez dom Ingi coraz częściej przewijają się jej byli Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek), którzy po latach konkurowania ze sobą, odnajdują wspólny język… Skąd ta zmiana i do czego ona doprowadzi? Jeśli przyjaźń trwa już 7 lat, podobno przetrwa całe życie! Inga, Zuza, Patrycja i Anka są tego najlepszym dowodem. „Przyjaciółki” są z nami prawie 8 lat! Niezmiennie wzruszają, rozśmieszają, zaskakują swoją przebojowością, a przede wszystkim pokazują, że prawdziwa przyjaźń istnieje! Trzeba tylko o nią dbać. Do dziś wyemitowano 170 odcinków, a już od 5 marca na antenie Polsatu widzowie zobaczą 15. sezon! Serial emitowany będzie ponownie w czwartki o godzinie 21:10.

NAJNOWSZE