Przyjaciółki sezon 15 - obsada. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach serialu?

2019-12-02 15:50
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe

Serial Przyjaciółki zadebiutował na antenie Polsatu jesienią 2012 roku. Początkowo miał liczyć raptem kilka sezonów, jednak ogromna popularność i świetna oglądalność serialu sprawiły, że twórcy wznawiają go nawet nie co rok, a co pół roku - w wiosennej i jesiennej ramówce. Sezon 14 Przyjaciółek zakończył się 28 listopada 2019, a producenci już potwierdzili, że rozpoczęto prace nad nowymi odcinkami.

Przyjaciółki sezon 15 - obsada. Kto wystąpi w nowych odcinkach serialu? Sezon 14 nie szczędził głównym bohaterkom prawdziwie dramatycznych wydarzeń. Pod koniec sezonu zaczęło poważnie psuć się małżeństwo Zuzy i związek Patrycji. Ta druga w dodatku dowiedziała się, że Wiktor nie jest prawdziwym ojcem Klary. Jednak największy dramat spotkał Ankę, która straciła syna w katastrofie lotniczej.

Przyjaciółki sezon 15 - obsada. Kto wystąpi w nowych odcinkach serialu?

Do swoich ról oczywiście powrócą główne bohaterki, czyli:

  • Małgorzata Socha jako Inga,
  • Magdalena Sturzyńska jako Anka,
  • Anita Sokołowska jako Zuza,
  • Joanna Liszowska jako Patrycja.

Swój powrót do serialu zapowiedziała także Agnieszka Sienkiewicz, czyli serialowa Dorotka, która ostatnio była na urlopie macierzyńskim. Z Instagrama Anity Sokołowskiej wynika także, że do serialu powróci Marek Bukowski, jej serialowy mąż Janek. Jak podaje se.pl, w 15 sezonie Przyjaciółek ma pojawić się także Kacper Kuszewski jako zupełnie nowa postać, jednak ta informacja nie została na razie oficjalnie potwierdzone.

Przyjaciółki - sezon 15. Kiedy nowe odcinki?

Serial ma powrócić na antenę Polsatu już wiosną 2020 roku. Nowe odcinki będziemy mogli prawdopodobnie oglądać od początku marca lub od końca lutego.

NAJNOWSZE