Przyjaciółki - sezon 15. Kiedy nowe odcinki serialu Polsatu?

2020-02-14 8:40
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe

Choć trudno uwierzyć, że minęło już tyle czasu, polsatowski hit zadebiutował w 2012 roku! Już od siedmiu lat możemy śledzić losy Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki, a w ich życiu przez ten czas naprawdę wydarzyło się bardzo dużo. W sezonie 14 los bardzo ciężko doświadczył szczególnie Ankę. Bohaterka grana przez Magdalenę Sturzyńską musiała pogodzić się ze śmiercią syna, Franka. Za to zarówno Zuza, jak i Patrycja przechodzą przez poważne kryzysy w swoich związkach.

Przyjaciółki - sezon 15. Kiedy nowe odcinki serialu Polsatu? Co się wydarzy w kolejnym sezonie? W odcinkach emitowanych w jesiennej ramówce 2019 scenarzyści naprawdę nie szczędzili widzom emocji i wielu wzruszeń. Wielki dramat wydarzył się już na samym początku sezonu 14, kiedy w wyniku katastrofy lotniczej zginał jeden z bliźniaków Pawła i Anki.

Przyjaciółki - sezon 15. Kiedy nowe odcinki serialu Polsatu?

Rodzina Anki i Pawła dopiero zaczyna dochodzić do siebie po tej ogromnej stracie. Jednak czy uda im się w pełni dojść do normalności? W kolejnych odcinkach kłopoty będzie mieć również Patrycja. Dowie się, że ojciec Klary jest nieznany! Czy w takiej sytuacji po rozstaniu z Wiktorem będzie mogła zaopiekować się dziewczynką? Zuza z kolei nie chce już dłużej żyć w związku z Jaśkiem. Czy to zakończy się rozwodem?

Agnieszka Sienkiewicz, czyli serialowa Dorotka, wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, w którego opisie zapowiedziała, że wraca na plan Przyjaciółek! Oznacza to, że Dorotka powraca do serialu, a widzowie będą mogli oglądać ją już w 15 sezonie. Przyjaciółki wrócą na antenę stacji już w czwartek, 5 marca 2020 roku. Godzina emisji nie uległa zmianie - 21:10. 

NAJNOWSZE