Motyw - ile odcinków liczy nowy serial TVN?

2020-03-02 8:31 kw
Małgorzata Kożuchowska
Autor: wbf

Już wkrótce zadebiutuje nowy polski serial kryminalny, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Motyw to najnowsza produkcja TVN, w której w rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, Michała Czarneckiego, Agnieszkę Grochowską, a także Magdalenę Walach. Serial ma opowiadać o zbrodni, która zmusi bohaterów do przeniesienia się w czasie do wydarzeń z lat 80. Ile odcinków będzie liczyć Motyw?

Motyw - ile odcinków liczy nowy serial TVN? Seriale kryminalne robią w Polsce prawdziwą furorę. Uwielbiamy oglądać produkcje, które wywołują w nas dreszczyk emocji. Nic więc dziwnego, że oferta polskich stacji telewizyjnych stale powiększa się o tytuły utrzymane właśnie w tym gatunku. Już wkrótce światło dzienne ujrzy nowy serial kryminalny TVN – Motyw, w którym zagrają między innymi Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź oraz Adam Ferency. Ile odcinków będzie liczyć?

Motyw – fabuła

Motyw to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska), która próbowała uciec z kraju. Aresztowana „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje jednak, że za zdarzenie odpowiedzialna jest jej szefowa…

Motyw – ile odcinków?

Serial Motyw składa się z 10 odcinków. 

Motyw – kiedy premiera?

Premierowy odcinek Motywu zostanie udostępniony w wersji płatnej w czwartek, 12 grudnia. Tydzień później, kiedy w Player zadebiutuje drugi, pierwszy będzie można obejrzeć bez opłat. Motyw w TVN będziemy mogli oglądać we wtorki, o godzinie 21.30, począwszy od 3 marca 2020 roku.

NAJNOWSZE

Materiał partnerski