Gwiazdy

Przed laty prowadziła "Big Brother", a później zniknęła z ekranów. To dlatego Małgorzata Kosik porzuciła show-biznes!

Małgorzata Kosik przed laty była gwiazdą w polskiej telewizji. Zanim została prowadzącą piątej edycji programu "Big Brother", zaskoczyła fanów udziałem w sesji dla dla Playboya. Po latach pracy na ekranie, usunęła się w cień. Co dziś robi i jak wygląda Małgorzata Kosik? Sprawdziliśmy!

Spis treści

  1. Małgorzata Kosik była gwiazdą telewizji 
  2. Małgorzata Kosik zniknęła z telewizji. Dlaczego? 
  3. Jak dziś wygląda Małgorzata Kosik? 

Małgorzata Kosik była gwiazdą telewizji 

Małgorzata Kosik przed laty należała do grona najpopularniejszych polskich prezenterek. Choć wielu widzów kojarzy ją z roli współprowadzącej 5. edycji reality show "Big Brother" (2008 rok), była także gospodynią "Pytania na śniadanie", a także m.in. programów "Przytul mnie", "Poranne espresso", "Piosenki na życzenie", "Różowa landrynka" czy "Krossem przez świat".

W 2004 roku Małgorzata Kosik wzięła udział w sesji w sesji dla magazynu Playboy. 

Prezenterka wystąpiła także w kilku serialach, w tym "Na dobre i na złe", "Marzenia do spełnienia" czy "Defekt 2". 

Małgorzata Kosik zniknęła z telewizji. Dlaczego? 

Chociaż Małgorzata Kosik miała szansę na kontynuowanie medialnej kariery, po latach pracy w telewizji usunęła się w cień. Prezenterka i aktorka zniknęła z ekranów, gdy na świecie pojawiła się jej córka, Natalia. To właśnie macierzyństw skłoniło ją do zmiany dotychczasowego trybu życia. 

Jeszcze będąc w ciąży napisała pierwszą piosenkę dla dzieci. Idąc w tym kierunku, zaczęła tworzyć dla najmłodszych. 

Wciąż dużo pracowałam, ale mniej w teatrze, mniej w telewizji... Za to więcej w domu. Zajęłam się pisaniem bajek i piosenek dla dzieci oraz realizacją teledysków - mówiła w wywiadach. 

Małgorzata Kosik ma na swoim koncie już kilkanaście płyt z piosenkami dla dzieci i jest im znana jako DJ MIKI.  Jej koncerty dla najmłodszych, gdzie wciela się w postać zabawnej małpki, cieszą się sporym powodzeniem. Ponadto była gwiazda telewizji jest autorką kilkudziesięciu bajek. 

DJ Miki ma milutkie brązowe futerko do którego przytulają się wszystkie dzieci. Zabawna małpka rozśmieszy każdego przedszkolaka - można przeczytać na oficjalnej stronie djmiki.pl

Następnie zaczęła się wcielać w żyrafę Zuzannę - bohaterkę przedstawienia dla dzieci. 

Jak dziś wygląda Małgorzata Kosik? 

Była gwiazda telewizji, a obecnie ulubienica najmłodszych ma dzisiaj 51 lat. Choć mijają lata, Małgorzata Kosik nadal zachwyca! Jej najnowsze zdjęcia możesz zobaczyć w poniższej galerii. Jak się zmieniła? 

Frytka z Big Brother po latach. Po skandalistce z show nie ma już śladu!