Promyk nadziei - tragedia w ostatnim odcinku serialu! Widzowie będą zrozpaczeni

2021-11-26 12:06 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei to turecki serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od marca 2021 roku. Od samego początku produkcja, opowiadająca historię Ipek, Omera i Bahar, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. Telenowela z Turcji wielkimi krokami dobiega końca. Na początku grudnia 2021 roku widzowie zobaczą ostatni odcinek serialu, w którym dojdzie do tragedii. Sprawdźcie szczegóły.

Promyk nadziei - tragedia w ostatnim odcinku serialu! Promyk nadziei to telenowela z Turcji, która momentalnie skradła serca publiczności. Widzowie pokochali ją za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, kłamstwa, zdrady, porwania, pościgi oraz za mrożące krew w żyłach akcje. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Co wydarzy się w finale Promyka nadziei?

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei - tragiczny finał serialu

W ostatnim odcinku Promyka nadziei, którego emisję zaplanowano na czwartek, 2 grudnia 2021 roku, Mahmut wyzna Ipek, że nie potrafi bez niej żyć. Kiedy kobieta zacznie od niego odchodzić, ten sięgnie po broń i zastrzeli matkę Bahar... Chwilę później w miejscu tragedii pojawi się Bahar oraz Omer, ale niestety nie zdołają oni uratować rannej kobiety... Niestety tym razem widzowie nie doczekają się szczęśliwego zakończenia serialu.

Miejsce Promyka nadziei zajmie nowy turecki serial, Miłość i przeznaczenie, który będzie emitowany na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE