Miłość i przeznaczenie - o czym jest serial, który zastąpi Promyk nadziei?

2021-11-17 12:10 kg
Wymarzona miłość
Autor: materiały TVP

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał Promyka nadziei, czyli tureckiej telenoweli, która gości na antenie Telewizji Polskiej od marca 2021 roku. Już 2 grudnia 2021 roku widzowie poznają zakończenie losów Ipek, Bahar i Omera i pożegnają ulubionych bohaterów. Miejsce produkcji zajmie nowy serial z Turcji - Miłość i przeznaczenie. O czym jest najnowsza telenowela, z Demet Ozdemir w roli głównej? Sprawdźcie!

Miłość i przeznaczenie - o czym jest serial, który zastąpi Promyk nadziei? Tureckie seriale od miesięcy podbijają serca widzów w Polsce. Uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, kłamstwa, romanse, zdrady czy też porwania. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, którego finał już wkrótce zobaczymy. Serial dobiega jednak końca, a jego miejsce zajmie Miłość i przeznaczenie. O czym jest? 

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Miłość i przeznaczenie - o czym jest turecki serial?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE