Kozacka miłość odc. 95, 96, 97, 98, 99: Ilia prosi o rękę Alionę. Otruty przez Marysię Iłłarion umiera

Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinki 95, 96, 97, 98, 99 streszczenia. Kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan, można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Emisja epizodów 95-99 odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odc. 95, 96, 97, 98, 99. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Kozacka miłość - odcinek 95

Iłłarion Gruszyn przyjmuje do pracy Alionę jako służącą. Proponuje jej, aby wraz z ojcem zamieszkała w jego domu. Tutaj Aliona spotyka Stiepana, który, będąc służbowo w Ustiużynie nieoczekiwanie odwiedza ojca. Koźma znajduje Katię i na siłę zaciąga ją do cerkwi, by wziąć ślub, mimo że dziewczyna jest przeciwna. Oksana ucieka z zajazdu do Fiodora. Ale ten, zakochany w Oldze, odrzuca miłość dziewczyny.

Kozacka miłość - odcinek 96

Serafim słucha wyznania Oksany i postanawia pomóc jej wrócić do rodziców oraz zemścić się na Fiodorze. Marysia, przerażona, że wyda się oszustwo ze śmiercią Oksany, zmusza Fiodora do realizacji jej planu. Koźma próbuje ocieplić stosunki z Katią i napotyka na jej opór. Tichon i Iłłarion chcą ponownie połączyć Alionę ze Stiepanem. 

Kozacka miłość - odcinek 97

Matka Oksany błaga Serafima, aby przywołał jej nieżyjącą córkę. Czarownik ukrywa przed nią, że Oksana żyje. Ilia proponuje Alionie, że przepisze na nią były dom Skorniakowa, jednak ona odmawia. Duniasza zgłasza na policji swoje podejrzenia wobec Bułygi. Stiepan pisze wniosek o rozwód. 

Kozacka miłość - odcinek 98

Fiodor na prośbę Marysi straszy ludzi. Po stanicy rozchodzi się wieść o wilkołaku. Kozacy, poszukując go, wpadają do zagrody Serafima, ale na szczęście Oksanie udało się wcześniej zbiec. Ojciec Stiepana przyjeżdża nocą do stanicy i potajemnie rozmawia z synem, dając mu swoje błogosławieństwo na ślub z Alioną. Obiecuje również pomoc w uzyskaniu rozwodu. Marysia podejrzewając teścia o knowania za jej plecami, postanawia się go pozbyć i w tym celu dodaje trującego ziela do herbaty. Gładysz ma nadzieję na romans z Ustinią, ale jego zaloty budzą zazdrość i gniew Anfisy. Ilia przekazuje ojcu Aliony akt własności ich rodzinnego domu, prosząc o dyskrecję. Następnie prosi o rękę Alionę w obecności jej ojca, który naciska na córkę, żeby przyjęła oświadczyny. Przed domem Aliony pojawia się niespodziewanie Stiepan. 

Kozacka miłość - odcinek 99

Otruty przez Marysię Iłłarion umiera, a ona sama jedzie do Ustiużyna, zawiadomić Stiepana o śmierci ojca. Między Anfisą i Gładyszem dochodzi do kłótni z powodu Ustini. Ustinia stara się o względy prystawa, chcąc uzyskać ochronę przed ewentualnym dochodzeniem Stiepana w sprawie rzekomego grobu Aliony. Wiera rozpacza z powodu braku wiadomości o losie córki, Konstantyn dowiaduje się w ten sposób, że jego żona żyje, idzie więc do Fiodora, ale ten jest kompletnie pijany. Kolewanow jest wściekły na Anfisę, że sprzedała dom rodziców Aliony komuś innemu. Ilia sprzecza się ze Stiepanem o prawo do ożenku z Alioną. Kres kłótni kładzie sama dziewczyna przyjmując oświadczyny Rogożyna i mówiąc Stiepanowi, że nie chce go widzieć. Gruszynowi udaje się nakłonić Marfę, żeby mu pomogła zobaczyć się z Alioną. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE