Promyk nadziei streszczenie odcinków 161, 162, 163, 164. Bahar odzyskuje pamięć i mówi Omerowi prawdę. Suhejla oddaje się w ręce policji i obciąża winą Selmę

2021-11-29 9:07 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 161, 162, 163, 164 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 29 listopada - 2 grudnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Promyk nadziei odc. 161, 162, 163, 164 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 161

Bahar zaczyna odzyskiwać pamięć. Halil zatrudnia nową pokojówkę. Ipek dowiaduje się, że Suhejla jest morderczynią. Ahmet znajduje list Selmy, z którego dowiaduje się o ciąży Filiz. Jednak obwinia o to niewłaściwą osobę.

Promyk nadziei - odcinek 162

Halil przyznaje się do ojcostwa. Ahmet do niego strzela. Filiz dostaje krwotoku. Policja aresztuje Ahmeta. Mahmut zakrada się do hotelu Omera. Halil usiłuje udobruchać Neslihan. 

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Promyk nadziei - odcinek 163

Halil prowadzi podwójną grę z Filiz i Neslihan. Ozan ponownie opuszcza rezydencję, Neslihan nie chce mu towarzyszyć. Bahar odzyskuje pamięć i mówi Omerowi prawdę. Mahmut porywa Ipek.

Promyk nadziei - odcinek 164

Ipek ucieka Mahmutowi i wzywa na pomoc Omera. Suhejla oddaje się w ręce policji i obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz nie podda się cynicznej grze Halila. Czy Omer zdąży uratować Ipek?

W czwartek, 2 grudnia 2021 roku, TVP2 pokaże ostatni, 164. odcinek Promyka nadziei. Miejsce tureckiego hitu zajmie nowa telenowela znad Bosforu - Miłość i przeznaczenie. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE