Promyk nadziei streszczenie odcinków 112, 113, 114, 115, 116. Policja znajduje zwłoki Zuhal. Halil ponownie widzi Ipek z Omerem, grozi jej pistoletem

2021-09-16 10:54 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odc. 112, 113, 114, 115, 116 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 20-24 września w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 112, 113, 114, 115, 116 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Promyk nadziei - odcinek 112

Gondża zrzuca odpowiedzialność za kradzież na Hadżer. Mahmut na prośbę domowników nie wzywa policji i wygania Hadżer z domu. Filiz ponownie wychodzi na schadzkę z Halilem. Suhejla zostaje na dłużej w rezydencji.

Promyk nadziei - odcinek 113

Filiz jest wściekła, bo Halil nie przychodzi na schadzkę. Położna wyznaje Omerowi, że Halil zapłacił jej, by znalazła fałszywą córkę. Mahmut widzi, jak Ipek spotyka się z Omerem i umiera z zazdrości. Ozan deklaruje, że będzie walczył o Peri.

Promyk nadziei - odcinek 114

Ozan chce zrzec się dziedziczenia i prosi Omera o pomoc. Sedat wysyła Melisze bukiet, a rodzinę intryguje, kto jest nadawcą. Halil przyłapuje Selmę i Suhejlę podczas wynoszenia zwłok Zuhal. Postanawia im pomóc.

Promyk nadziei - odcinek 115

Policja znajduje zwłoki Zuhal, które Halil, Suhejla i Selma porzucili na polu. Selma się boi i ma wyrzuty sumienia. Gdy Halil ponownie widzi Ipek z Omerem, grozi jej pistoletem. Ipek wyznaje mu, że Gondża nie jest jej córką.

Promyk nadziei - odcinek 116

Selma chce odnaleźć narzędzie zbrodni. Ipek postanawia razem z Bahar opuścić dom Mahmuta. Gondzia przekonuje Mahmuta, by nie odsyłał jej do dawnej rodziny. Omer pomaga Ozanowi wnieść sprawę do sądu przeciwko Halilowi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE