Elif - jak zakończą się losy Elif i Melek? Morderstwo w finale!

2021-10-14 12:55 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych tureckich seriali. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku i mimo upływu lat, nadal przyciąga ogromną publiczność. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 1000 odcinków hitu, a w każdym z nich zdecydowanie nie brakowało emocji. Wszyscy widzowie zastanawiają się, jak zakończą się losy głównych bohaterek - Elif i Melek. Już teraz zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu.

Elif - co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Romanse, intrygi, zdrady, morderstwa, porwania, pościgi oraz nagłe zwroty akcji - to wszystko odnaleźć można w Elif, czyli tureckim serialu, który emitowany jest na antenie TVP1. Widzowie odnaleźć w nim mogą zarówno wątki kryminalne, miłosne, jak i obyczajowe. Wielkimi krokami zbliża się finał produkcji. Ostatni odcinek Elif ujrzy światło dzienne już w 2022 roku. Jak zakończą się losy Elif i Melek?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30
Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Elif - jak zakończą się losy Elif i Melek?

Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 1000 odcinków Elif. Do końca produkcji pozostało jeszcze ponad 100 epizodów, a ostatni z nich zostanie wyemitowany w marcu 2022 roku. W finale tureckiego serialu Kiymet odda strzał w kierunku Kerema, Macide oraz Mahira, swojego syna. Niestety w wyniku postrzału Macide zginie na miejscu... Kerem zostanie przetransportowany do szpitala, natomiast Mahir odniesie tylko lekkie obrażenia. Serial na szczęście kończy się szczęśliwie dla Elif i Melek, które rozpoczynają nowe życie wraz z Mahirem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE