Promyk nadziei - śmierć w ostatnim odcinku serialu! Zginie uwielbiana postać

2021-11-29 11:54 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei to produkcja znad Bosforu, która w marcu 2021 roku zajęła miejsce uwielbianego Więźnia miłości. Serial, opowiadający historię Ipek, Omera i Bahar szybko skradła serca widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne perypetie głównych bohaterów. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Już wkrótce TVP2 pokaże finałowy odcinek telenoweli, w którym zdecydowanie nie zabraknie emocji!

Promyk nadziei - śmierć w finale serialu! Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar, jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca - jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy...

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei - śmierć w ostatnim odcinku serialu!

Ostatni odcinek Promyka nadziei zostanie wyemitowany już w piątek, 3 grudnia 2021 roku na antenie TVP2. W finale tureckiego hitu Mahmut wyzna Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kiedy kobieta odwróci się i zacznie od niego odchodzić, ten wyciągnie broń i strzeli w jej kierunku. Kobieta padnie na ziemię. Chwilę po tragicznych wydarzeniach, na miejscu pojawią się Bahar oraz Omer, którzy będą chcieli za wszelką cenę uratować Ipek. Niestety, na to będzie już za późno. Tym razem fani tureckich seriali nie doczekają się szczęśliwego zakończenia historii głównych bohaterów.

Miejsce Promyka nadziei zajmie inna turecka produkcja - Miłość i przeznaczenie, która będzie emitowana na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15. 

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE