Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Program Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołał w sieci burzę. Widzowie podzieleni

2024-04-17 15:05

Właśnie ruszył nowy program stacji TVN "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym sześciu mężczyzn zmierzy się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. W każdym odcinku na uczestników czekają inne, ekstremalne wyzwania. Choć format miał być wiosennym hitem stacji, to widzowie po emisji pierwszego odcinka są podzieleni.

Małgorzata Rozenek-Majdan ze stacją TVN jest związana od ponad dekady. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w roli prowadzącej program "Perfekcyjna pani domu" na TVN Style. Później w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim prowadziła program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN", z którego zniknęła dość szybko. Nie oznaczało to jednak całkowitego rozbratu z nadawcą.

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna

W wywiadach żona byłego bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej opowiadała o przygotowaniach do nowego wyzwania. Nie od dziś wiadomo, że celebrytka lubi aktywność fizyczną. Na jej Instagramie niejednokrotnie widzieliśmy, jak szusuje na nartach, pływa i biega. Treningi nie tylko znakomicie wpłynęły na jej sylwetkę, ale również na kondycję, która przy ekstremalnych wyzwaniach, jakie na nią czekają w nowym formacie, będzie jej bardzo potrzebna.

Nowy program Małgorzaty-Rozenek Majdan podzielił widzów

16 kwietnia na antenie TVN widzowie obejrzeli pierwszy odcinek "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", który podzielił widzów. W premierowym epizodzie "Perfekcyjna pani domu" zmierzyła się z Łukaszem Orbitowskim - pisarzem, autorem m.in. powieści "Inna dusza" i "Kult". Musieli oni pokonać dystans około 200 metrów w Morzu Bałtyckim, którego temperatura wody w momencie kręcenia tego odcinka była ekstremalnie niska. Dodatkowym utrudnieniem były fale oraz wiatr. Jako pierwszy na brzeg po 5 minutach dotarł pisarz, tym samym pokonując 45-letnią Rozenek-Majdan. Jeszcze w trakcie trwania programu pod postem stacji w mediach społecznościowych, na którym widzimy fragment odcinka, pojawiło się wiele komentarzy. Widzowie zarzucają stacji, że format nie wnosi niczego nowego i w zasadzie jest zbędny.

Jaki ma głębszy sens ten program ? Co pani chce udowodnić , jakie przesłanie i jakie korzyści dla świata ma ten program ?

Proszę nie zrozumieć mnie źle, ale po co takie wyzwania?

Program żenada !!! Nie dło sie tego ani oglądać ani słuchać ! - czytamy.

Nie zabrakło jednak słów podziwu dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, która mimo przegranej dla wielu jest przykładem godnym do naśladowania.

Gosiu szacunek wygrałaś i tak dla mnie jesteś niesamowita ❤️❤️❤️

Gratulacje to było ekstremalne zadanie 🙌

Ogromny szacunek 👏

Oglądaliście "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"? Jakie są wasze wrażenia po emisji pierwszego odcinka?