Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Poznaliśmy rywali Rozenek-Majdan w nowym show TVN. Jeden z nich to znany aktor

2024-04-04 15:41

Małgorzta Rozenek-Majdan ze stacją TVN związana jest od ponad dekady. Mogliśmy ją poznać w roli "Perfekcyjnej pani domu" na TVN Style. Później w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim prowadziła program śniadaniowy stacji. Z "Dzień Dobry TVN" jednak dość szybko zniknęła, co nie oznaczało całkowitej rozłąki ze stacją. Już niebawem zobaczymy ją w nowym projekcie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Małgorzta Rozenek-Majdan uwielbia aktywność ruchową. Na swoim instagramowym profilu często mogliśmy widzieć ją szusującą na stokach. Celebrytka przygotowywała się nawet do triatlonu. Chętnie również dzieli się kadrami ze swoich codziennych treningów. Rozenek, nie tylko biega, ale także stawia na treningi siłowe. Teraz będzie mieć możliwość sprawdzić swoją formę w nowym programie stacji TVN "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 16 kwietnia o godzinie 21:35. Program będzie składał się z sześciu odcinków, w każdym z nich żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, zmierzy się z innym mężczyzną w różnych dyscyplinach sportowych. Będziemy mogli zobaczyć ją między innymi wspinającą się na wieżowiec, biorącą kąpiel w jeziorze, które skute jest lodem, czy spacerującą po linie zawieszonej na dużej wysokości.

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna

To oni powalczą z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan do programu zaprosiła sześciu uczestników, z którymi powalczy w sześciu różnych dyscyplinach sportowych, które dalekie są od profesji, którymi się zajmują. Na przygotowanie mają oni jedynie cztery tygodnie. Właśnie poznaliśmy rywali celebrytki, niektórych z nich możecie doskonale znać. Jednym z nich jest popularny aktor filmowy i teatralny - Piotr Głowacki, którego możecie znać z takich produkcji, jak "Dom zły", czy "Bogowie". Oprócz niego z "Perfekcyjną panią domu" zmierzą się także były reprezentant Polski w siatkówce - Łukasz Kadziewicz, który rzucił jej wyzwanie polegające na wspinaczce na 250-metrowy komin, muzyk i były członek formacji Afromental - Wojciech "Łozo" Łozowski, utytułowany kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz, pisarz, autor m.in. powieści "Inna dusza" i "Kult" - Łukasz Orbitowski oraz influencer, który występował podczas gali freakfight - Jakub Nowaczkiewicz. Małgorzatę Rozenek-Majdan w programie będą wspierać trenerki Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska. Myślicie, że celebrytka ma szansę na zwycięstwo w pojedynkach z panami?