Prince Charming na Player i TVN. Kiedy oglądać online i w TV kontrowersyjne reality show?

2021-10-12 16:25 Adrian Rybak
Prince charming
Autor: TVN/Piotr Filutowski

Prince Charming doczekał się polskiej adaptacji. Po sukcesie takich programów jak Hotel Paradise i Love Island TVN zdecydował się na kolejny randkowy reality show. Różni się on jednak od wcześniej wspomnianych tytułów. O czym jest program i dlaczego wywołuje tyle emocji? Kiedy oglądać go na Playerze i w TV?

Prince Charming na Player i TVN. Kiedy oglądać online i w TV kontrowersyjne reality show? W tym reality show na próżno jednak młodych i pięknych kobiet. Biorą w nim udział sami mężczyźni. To program dla mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Przystojny i bogaty bohater wyjechał do egzotycznego kraju, gdzie zamieszka w willi. Nie jest tam jednak sam. Towarzyszy mu grono kandydatów, którzy starają się zdobyć jego serce. Umawia się na randki, organizuje wyzwania i co kilka odcinków eliminuje jednego z uczestników. Zamysł programu przypomina format The Bachelor, który w Polsce znany jest jako Kawaler do wzięcia. Informacja o realizacji polskiej wersji Prince Charming wywołała wiele emocji. Teraz można go już oglądać na Player. Kiedy oglądać odcinki?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Prince Charming na Player - kiedy odcinki?

Prince Charming to program, który można znaleźć w serwisie VOD Player.pl, który należy do TVN-u. Premiera odbyła się we wtorek 12 października 2021. Widzowie zastanawiają się, kiedy pojawią się kolejne odcinki. Okazuje się, że będą one udostępniane w każdy wtorek i czwartek.

Prince Charming w TV - kiedy?

Czy program Prince Charming pojawi się także w telewizji? To pytanie zadają sobie wszyscy ci, którzy chcą obejrzeć reality show, a nie chcą wykupywać pakietu na Player.pl. Na razie odcinki udostępniane będą jedynie we wspomnianym wcześniej serwisie VOD. Wirtualne Media ustaliły jednak, że niewykluczone, że program pojawi się także w telewizji. TVN nie wypowiedział się jednak na ten temat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE