Prawnik z lincolna - kolejny adwokat podbija Netfliksa. Powstanie 2. sezon przygód Hallera?

2022-05-20 10:25 Leon Pietrzak
Prawnik z lincolna
Autor: Materiały prasowe Netflix

Saul Goodman doczekał się konkurencji na Netfliksie. Do biblioteki streamingowego giganta wjechał niebieskim Lincolnem Mickey Haller - prawnik, który zajmuje się sprawami dużego i małego kalibru w Los Angeles. Czy nowy hit doczeka się kontynuacji?

Prawnik z lincolna to nowy tytuł na platformie Netfliksa. Zadebiutował 13 maja 2022 i już w pierwszy tydzień stał się niekwestionowanym liderem w serwisie. W Polsce utrzymuje się na 1. miejscu w rankingu najchętniej oglądanych produkcji. Czy Saul Goodman z "Better Call Saul" ma się czego obawiać? Oczywiście, że nie. Dobrych i szalonych prawników nigdy za wiele. Nowy serial opowiada historię Mickiego Hallera, który przemierza słoneczne ulice Los Angeles swoim błyszczącym Lincolnem. Czy starczy mu paliwa, by zabrać nas na przejażdżkę jeszcze w 2. sezonie? Jaka przyszłość czeka obrazoburczego prawnika?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale o prawnikach. TOP10 tytułów, które wciągają od pierwszego odcinka

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Prawnik z lincolna - obsada i fabuła. O czym jest serial?

Mickey Haller (w tej roli Manuel Garcia-Rulfo) to idealista, który prowadzi kancelarię prawniczą z tylnego siedzenia swojego lincolna, zajmując się sprawami dużego i małego kalibru w Los Angeles. W pierwszym sezonie pracuje przy podwójnym morderstwie. W serialu grają także: Neve Campbell, Becki Newton, Jazz Raycole i Angus Sampson.

Sonda
Lubisz oglądać seriale o prawnikach?

Prawnik z lincolna sezon 2 powstanie? Kiedy nowe odcinki?

Pierwszy sezon serialu został stworzony na podstawie bestsellerowej powieści Michaela Connelly’ego o "Prawniku z lincolna". To adaptacja drugiej książki "Ołowiany wyrok". Cała seria składa się łącznie z 5 książek, które opowiadają losy prawnika - Ołowiany wyrok, Oskarżyciel, Piąty świadek, The Law of Innocence i The Gods of Guilt. Netflix nie potwierdza jeszcze drugiego sezonu. Patrząc jednak na ogromną popularność przygód Hallera i ilość powieści, na których można zbudować kontynuację, to pewnie tylko kwestia czasu, jak twórcy ogłoszą pracę nad nowymi odcinkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE