Seriale o prawnikach. TOP10 tytułów, które wciągają od pierwszego odcinka

2022-08-29 13:56 Leon Pietrzak
Better Call Saul
Autor: Materiały prasowe Netflix

Seriale o prawnikach nie muszą być nudne i pełne niezrozumiałych pojęć. Świat wymiaru sprawiedliwości potrafi wciągnąć, a emocjonujące sprawy sądowe to dopiero wierzchołek góry lodowej. Wciągających historii powstało naprawdę wiele. Wybraliśmy te najlepsze, które po prostu musicie obejrzeć.

Najlepsze seriale o prawnikach. Co obejrzeć? Twórcy często sięgają po takie historie. Nie powinno to dziwić, przecież seriale prawnicze cieszą się coraz większą popularnością. Na przestrzeni lat powstało ich naprawdę sporo i kiedy myślimy o rozpoczęciu przygody z właśnie takimi produkcjami, to trudno zdecydować na jakąś konkretną. Postanowiliśmy przygotować 10 najlepszych tytułów, które nie tylko dzieją się na sali sądowej, ale pokazują również prywatne życie głównych bohaterów, relacje między nimi oraz kulisy ogromnych prawniczych korporacji. To właśnie te seriale wciągają od pierwszych odcinków. Widzieliście wszystkie?

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE