Powrót na wyspę - ile odcinków liczy serial emitowany w TVP2?

i

Autor: materiały prasowe TVP Powrót na wyspę - ile odcinków liczy serial emitowany w TVP2?

Seriale kryminalne

Powrót na wyspę - ile odcinków liczy serial emitowany w TVP2?

2023-03-15 20:16

„Powrót na wyspę” to włoska produkcja, która rozkochała w sobie widzów z całego świata. W marcu tego roku zawitała również na antenie Telewizji Polskiej i na obecną chwilę zgarnia naprawdę dobre opinie. Jak długo zabawimy na włoskiej Sardynii? Sprawdziliśmy, ile odcinków liczy serial.

„Powrót na wyspę” to idealna propozycja dla osób lubujących się w klimatach kryminalnych. Włoski serial, które zadebiutował w 2017 roku, łączy w sobie elementy morderczej zagadki oraz dramatu obyczajowego. Pierwszy odcinek pojawił się na antenie TVP2 w środę 1 marca 2023 roku. Ile epizodów zostało do końca?

CZYTAJ TAKŻE: Najlepsze seriale kryminalne. TOP5 produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie

Powrót na wyspę - ile odcinków liczy serial emitowany w TVP2?

„Powrót na wyspę” przenosi nas do miasteczka Carloforte na Sardynii, gdzie pewnego dnia dochodzi do tragicznej śmierci czworga licealistów. Świadkiem zdarzenia był miejscowy lekarz, który również ucierpiał, udzielając pomocy rannym. By rozwikłać zagadkę śmierci młodych osób, na wyspę powraca córka rzeczonego lekarza, Elena. Kobieta opuściła rodzinne strony w wieku 15 lat, tuż po śmierci matki. Wyjechała do Mediolanu, gdzie znalazła zatrudnienie w wydziale śledczym. Teraz spróbuje dojść do prawdy, ale powrót „na stare śmieci” okazuje się znacznie trudniejszy, niż zakładała.

Serial „Powrót na wyspę” liczy 3 sezony, na które składa się łącznie 18 odcinków. Emisja odbywa się od poniedziałku do piątku, o godzinie 15:05, na antenie TVP2.

Sonda
Jak często oglądasz seriale kryminalne?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE