Milionerzy - wpadka

i

Autor: Screen z YT: MillionaireWanted38/[UK] "Who Wants To Be A Millionaire?" | Funny Show Ending "I have to go and get changed" | Series 38

programy tv

Potężna wpadka w Milionerach. Uczestniczka ujawniła sekret programu!

2024-02-23 11:56

Wpadki w teleturniejach są na porządku dziennym. Wielokrotnie słyszeliśmy już o śmiesznych przejęzyczeniach, zabawnych sytuacjach czy błędach ortograficznych w programach. Jednak tym razem uczestniczka poszła o krok dalej. Przez swoją nieuwagę i roztargnienie ujawniła kulisy programu. Po tym, co powiedziała, interweniować musiał sam prowadzący!

Ta wpadka w Milionerach wywołała sporo zamieszania, ale również śmiechu. Kobieta, przez swoją nieuwagę, wprowadziła wszystkich w ogromną konsternację. Stres, zniecierpliwienie i ekscytacja sprawiły, że uczestniczka Milionerów wyjawiła sekret programu. Prowadzący początkowo starał się obrócić wszystko w żart tak, by widzowie pomyśleli, że słowa uczestniczki były celowym zagraniem. Jednak po chwili zdał sobie sprawę z tego, że mleko się już rozlało, przez co był zmuszony, by sprostować sytuację. Wytłumaczył widzom, jak działa proces emitowania odcinków. Kobieta, po tym, jak zdała sobie sprawę z tego, co powiedziała, nie potrafiła ukryć swojego zażenowania. Na szczęście speszona zawodniczka miała chwilę, by ochłonąć przed kolejną serią pytań.

W Milionerach padło pytanie o prezydenta Polski. Uczestniczka nie znała odpowiedzi!

"Taniec z Gwiazdami". Obcokrajowcy w tanecznym show. Pamiętasz zagraniczne gwiazdy, które brylowały na parkiecie?

Milionerzy - wpadka

Uczestniczka brytyjskiej edycji popularnego teleturnieju Milionerzy bez większych problemów odpowiadała na wszystkie pytania zadane przez prowadzącego Jeremy’ego Clarcksona. Szło jej naprawdę dobrze i wszystko wskazywało na to, że z łatwością uda się jej dość do finału. Problem pojawił się jednak w momencie, gdy usłyszała sygnał dźwiękowy, zwiastujący przerwę w teleturnieju. Prowadzący brytyjską edycję Milionerów, Jeremy Clarkson, zapytał uczestniczkę, czy zdaje sobie sprawę z tego, co dokładnie oznacza dźwięk.

Czy wiesz, co to oznacza?

Maria King bez wahania odpowiedziała prowadzącemu. Jednak dopiero po chili zdała sobie sprawę z tego, że wyjawiła sekret,, o którym mało osób wiedziało.

Wygrał milion w Milionerach. Skorzystał z koła ratunkowego, by zaprosić przyjaciela na imprezę!

To oznacza, że muszę iść się przebrać… Zaraz, nie powinnam chyba tego mówić, prawda?

Prowadzący nie krył swojego zmieszania i zakłopotania. Choć początkowo starał się obrócić wszystko w żart, to po chwili porzucił swoje starania i wyjaśnił widzom, jak działa emisja odcinków.

To dokładnie to oznacza, masz absolutną rację! My widzimy się za około godzinę, ale jeśli chodzi o naszych widzów, to oficjalnie wracasz teraz do domu i widzimy się dopiero w przyszłym tygodniu.

Bądź jak uczestnik Familiady. Wybierz najlepiej punktowaną odpowiedź!

Pytanie 1 z 10
Co w przenośni może być czarne?