Polskie wersje tureckich seriali: te hity sprawdziłyby się w polskim wydaniu

2022-06-03 1:23 NN

Tureckie seriale w polskim wydaniu? Czemu nie! Wyłoniliśmy dla was galerię 5 popularnych tureckich telenowel, które świetnie sprawdziłyby się w naszym rodzimym wydaniu.

Tureckie seriale cieszą się w Polsce olbrzymią popularnością. Sukces "Wspaniałego stulecia" znacząco przyczynił się do spopularyzowania tego typu produkcji w naszym kraju i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał się wkrótce zmienić. My dziś postanowiliśmy pochylić się nad najpopularniejszymi tureckimi telenowelami, które chętnie zobaczylibyśmy w polskiej wersji.

Polskie wersje tureckich seriali: te hity sprawdziłyby się w polskim wydaniu

Pisaliśmy wam już o polskich wersjach zagranicznych seriali, które zachwyciły widzów, a także naszych rodzimych produkcjach, które sprzedano za granicę. Teraz czas na coś dla miłośników tureckich telenowel. Które hity powinny doczekać się polskiej odsłony? Zajrzyjcie do naszej galerii, którą znajdziecie w górnej części artykułu, i przekonajcie się sami!

ZOBACZ TAKŻE: Tureckie seriale - na czym polega ich fenomen? Czemu warto je oglądać?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE