Wszystko wszędzie naraz

i

Autor: Materiały prasowe

Polski akcent w oscarowym filmie "Wszystko wszędzie naraz". Możesz zobaczyć go na żywo!

2023-03-17 13:34

Wszystko wszędzie naraz zgarnia na swojej drodze absolutnie wszystko. Na samych Oscarach tytuł zebrał 11 nominacji, a wyjechał z gali z 7 statuetkami. Okazuje się, że to jednak nie koniec zaskoczeń. W popularnej produkcji pojawił się również mały polski akcent, o którym mogliście nie wiedzieć!

Wszystko wszędzie naraz to film, który pojawił się chyba na wszystkich najważniejszych festiwalach i praktycznie z każdego wyjeżdżał z nagrodą, a nawet kilkoma nagrodami. Niezwykle szalona komedia zadebiutowała co prawda w marcu 2022 roku, ale w związku z sukcesem na oscarowej gali, film ponownie trafił na wielkie ekrany w wielu krajach - również w Polsce. No właśnie, à propos naszego kraju, to warto wspomnieć o jednej scenie, a właściwie o jednej rzeczy, którą właściwie możecie zobaczyć na własne oczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oscary 2023: „Wszystko wszędzie naraz” najlepszym filmem! O czym opowiada i gdzie można go obejrzeć?

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

"Wszystko wszędzie naraz" w polskim muzeum!

W filmie "Wszystko wszędzie naraz" jest scena, w której Evelyn sprząta gabinet, a na ścianie wisi niezwykły obraz z psem, który chwyta czaplę. Wielu internautów zastanawiało się, co to za dzieło sztuki. Z pomocą przyszło polskie muzeum, które pochwaliło się na Instagramie i TikToku, że właśnie ten obraz znajduje się w ich zbiorach! To praca holenderskiego artysty Abrahama Hondiusa, która jest własnością Muzeum Narodowego w Warszawie. Pracownicy podzielili się tą informacją jeszcze przed galą rozdania Oscarów. Filmik zebrał dziesiątki tysiące polubień nawet od zagranicznych użytkowników. Taka ciekawostka na pewno wpłynie pozytywnie na ilość odwiedzin. Poniżej udostępniamy wspomniane wideo.

Jak dobrze znasz największe oscarowe hity? Quiz

Pytanie 1 z 7
Pierwsza ceremonia wręczenia Oscarów odbyła się w 1929 roku. Zwyciężył wówczas film…