Oscary 2023: „Wszystko wszędzie naraz” najlepszym filmem! O czym opowiada i gdzie można go obejrzeć?

i

Autor: materiały prasowe Oscary 2023: „Wszystko wszędzie naraz” najlepszym filmem! O czym opowiada i gdzie można go obejrzeć?

Oscary 2023: „Wszystko wszędzie naraz” najlepszym filmem! O czym opowiada i gdzie można go obejrzeć?

2023-03-16 11:45

„Wszystko wszędzie naraz” wielkim zwycięzcą Oscarów 2023. Dzieło Dana Kwana i Daniela Scheinerta zostało docenione w aż 7 kategoriach, w tym tej najważniejszej – za najlepszy film minionego roku. Jeśli jeszcze nie mieliście z nim styczności, szybko możecie to nadrobić, film dostępny jest bowiem online.

Oscary 2023 należały do „Wszystko wszędzie naraz” – szalonego filmu wymykającego się wszelkim gatunkom, który w ubiegłym roku zrobił nie lada furorę. Był też oscarowym faworytem, zgarnął bowiem najwięcej, bo aż 11, nominacji, z czego 7 przekuto w statuetki. Akademia doceniła unikatowość dzieła i nagrodziła je szeregiem nagród, w tym tą najważniejszą – za najlepszy film roku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Oscary 2023 – wyniki. Oto pełna lista zwycięzców tegorocznych Oscarów. Obyło się bez zaskoczeń?

Oscary 2023: „Wszystko wszędzie naraz” najlepszym filmem! O czym opowiada i gdzie można go obejrzeć?

„Wszystko wszędzie naraz” to opowieść o kobiecie w średnim wieku, które wiedzie nudne i monotonne życie, aż pewnego dnia okrywa istnienie… multiwersum. Podróżuje zatem po wielu światach, usiłując powstrzymać runięcie wszystkiego, a po drodze zalicza wiele zwariowanych i absurdalnych przygód.

„Wszystko wszędzie naraz” obejrzeć można online. Film dostępny jest w ofercie platformy Amazon Prime Video.

Jak dobrze znasz największe oscarowe hity? Quiz

Pytanie 1 z 7
Pierwsza ceremonia wręczenia Oscarów odbyła się w 1929 roku. Zwyciężył wówczas film…
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE