Polska - Wenezuela 28.07.2021 - transmisja na żywo. O której oglądać siatkówkę w Tokio?

2021-07-28 9:39 Adrian Rybak
Polscy siatkarze - Tokio 2020
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Polska - Wenezuela to kolejny mecz, który interesuje polskich fanów siatkówki. Nasza reprezentacja walczy już w fazie grupowej Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio. Przed nimi kolejne spotkanie, a tym razem ich rywalem będzie mocna drużyna z Ameryki Południowej. Gdzie będzie można obejrzeć mecz? Zdradzamy, gdzie szukać transmisji.

Polska - Wenezuela 28.07.2021 to kolejny przystanek polskich siatkarzy w drodze po medal na Igrzyskach Olimpijskich. Za nami już dwa spotkania naszej reprezentacji w fazie grupowej turnieju. Po nieudanym meczu otwarcia z Iranem, udało im się pokonać reprezentację Włoch. Teraz czas na drużynę z Ameryki Południowej, która obok Brazylii uważana jest za najmocniejszą ekipę z tego kontynentu. Czy Polakom uda się ich pokonać? O tym przekonamy się w środę 28.07.2021 i wiele osób chce śledzić spotkanie na żywo. Gdzie szukać transmisji meczu? To pytanie, które zadają sobie fani siatkówki i pozostali kibice. Informacje na temat transmisji meczu Polska - Wenezuela znajdziesz poniżej.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Polska - Wenezuela 28.07.2021. Transmisja w TV i online

Mecz Polska - Wenezuela 28.07.2021 będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja zacznie się o godzinie 9:25 i będzie można ją śledzić na antenach kanałów TVP 1 i Eurosport 1. Stream online dostępny będzie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w serwisie VOD player.pl.

AKTUALIZACJA: mecz rozpocznie się tuż po zaciętym spotkaniu Argentyna - Francja. najpewniej będzie to około 10:15.

Igrzyska Olimpijskie 2020  - transmisja w TV i online

Igrzyska Olimpijskie 2020 to nie tylko duże wydarzenie sportowe, ale także telewizyjne. W tym roku w Polsce prawa do transmisji mają dwie telewizje - Eurosport oraz Telewizja Polska. Oznacza to, że nie wszystkie rozgrywki zostaną pokazane w telewizji naziemnej, ponieważ kanały Eurosportu są kodowane. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE