Policzkowanie na ekranie. TOP10 najlepszych filmów o boksie

2022-03-30 13:07 Leon Pietrzak
Wściekły byk
Autor: Collection Christophel/Collection Christophel/East News

Oscarowy incydent z udziałem Chrisa Rocka i Willa Smitha sprawił, że postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej filmom, w których bohaterowie policzkują się na ringu. Boks to dyscyplina, która wywołuje wiele emocji i kontrowersji, więc nic dziwnego, że takie filmy cieszą się popularnością. Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze tytuły!

Filmy o boksie od lat cieszą się ogromną oglądalnością. Historie popularnych, ale również tych wymyślonych pięściarzy zawsze fascynowały widzów na całym świecie. Do klasyki gatunku możemy zaliczyć takie tytuły jak "Rocky", "Wściekły byk", "Creed". To jedne z najpopularniejszych filmów o boksie, ale oczywiście jeszcze nie wszystkie. Dobrych bokserskich propozycji jest zdecydowanie więcej. Wybraliśmy kilka perełek, które spodobają się nie tylko fanom sportów walki, ale również tym, którzy szukają ciekawych i intrygujących historii. Widzieliście wszystkie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze filmy o katastrofach lotniczych, które koniecznie musisz zobaczyć

PRAWDZIWA historia BRACI KLICZKO | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #44
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE