Programy

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - uczestnicy. Kto bierze udział w programie z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

2024-04-16 15:36

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" to nowy program stacji TVN. To sportowe show, którego główną bohaterką będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie wystąpi jednak sama. Towarzyszyć będą jej inne znane nazwiska ze świata sportu i show-biznesu. Kto to będzie? Oto bohaterowie nowej propozycji dla polskich widzów.

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzy się z wyzwaniami sportowymi. Nie będzie jednak jedyną bohaterką. Będzie musiała zmierzyć się z mężczyznami, którzy są gwiazdami świata sportu i rozrywki. Gosia i inni uczestnicy w ciągu dwóch tygodni musieli przygotować się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci, w tym psycholog sportowy oraz profesjonalni trenerzy. Po treningach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Kto bierze udział w nowej pozycji w ramówce stacji TVN? To bohaterowie reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - nowy program z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Na czym polega? Kiedy i gdzie oglądać?

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - uczestnicy

  • Kuba Nowaczkiewicz - influencer, który swoją popularność zdobył dzięki występom podczas gal freakfight. Obecnie podbija rynek muzyczny. 
  • Wojtek Łozowski - muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Aktor, juror oraz uczestnik programów rozrywkowych. 
  • Łukasz Orbitowski - pisarz, autor, m. in. powieści "Kult" i "Inna dusza". Laureat Paszportu „Polityki” i Nagrody Zajdla, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike”. W tym roku ukaże się jego nowa powieść.
  • Piotr Głowacki - aktor filmowy, dubbingowy i teatralny. Laureat ORŁA, dwukrotnie nominowany do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Zagrał m.in. w filmach "Dom zły", "Sala samobójców”, Bogowie” czy „Mistrz”.
  • Kajetan Kajetanowicz - najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny mistrz Polski. Propagator bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  • Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - mentorki

  • Zofia Szawernowska - psycholożka sportu i biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w sporcie wyczynowym. Posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu, jest trzykrotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy oraz Polski.
  • Joanna Jędrzejczyk - jedna z najbardziej znanych i utytułowanych zawodniczek sztuk walki. Jako 16-latka rozpoczęła treningi boksu tajskiego i już po pół roku została mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Joanna rywalizowała w muay thai przez 10 lat i pobiła rekord 70 zwycięstw, zdobywając sześciokrotnie mistrzostwo świata i pięć razy mistrzostwo Europy.

Zdjęcia uczestników i mentorek znajdziecie w galerii.