Królowa Elżbieta II

i

Autor: AKPA Nie żyje królowa Elżbieta II.

Pogrzeb królowej Elżbiety 19.09.2022 - transmisja ZA DARMO. Gdzie oglądać ONLINE i w TV?

2022-09-19 9:56

Pogrzeb królowej Elżbiety II z pewnością będzie ważnym wydarzeniem dla historii Wielkiej Brytanii oraz dla historii świata. Najdłużej panująca królowa Zjednoczonego Królestwa spocznie w grobie, a żegnać będą ją miliony. Wiele osób chciałoby zobaczyć tę smutną uroczystość i z pewnością zastanawia się, czy będzie transmisja w telewizji i internecie. Rozwiewamy wątpliwości,

Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat. Była najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii. Na tronie była przez aż 70 lat. Niestety, jej czas zakończył się w czwartek 8 września 2022 roku. Zmarła jako jedna z najważniejszych postaci historycznych XX i XXI wieku. Wiele ludzi uważa, że Zjednoczone Królestwo nigdy już nie będzie takie samo. Choć wiemy już, że nowym królem został jej syn, który przybrał imię Karol III, Brytyjczycy oraz reszta świata duchem są cały czas ze zmarła królową. W kraju panuje żałoba, a oficjalne pożegnanie odbędzie się 19 września. Co wiemy na temat pogrzebu? Czy będzie go można obejrzeć w Polsce?

Elżbieta II nie żyje. Królowa Wielkiej Brytanii zmarła w wieku 96 lat. Brytyjczycy pogrążeni w żałobie

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Pogrzeb królowej Elżbiety 19.09.2022 - transmisja w Polsce

Pogrzeb królowej Elżbiety II będzie historycznym wydarzeniem w historii Wielkiej Brytanii. Ta smutna uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 19 września 2022 roku, o godzinie 11:00 czasu lokalnego i 12:00 czasu polskiego. Transmisję będzie można obejrzeć na antenie TVP1 oraz w internecie w serwisie TVP VOD.

Pogrzeb królowej Elżbiety 19.09.2022 - gdzie?

Wiadomo już, gdzie odbędzie się pożegnanie brytyjskiej królowej. Uroczystość pogrzebowa zostanie zorganizowana w Londynie, dokładnie w Opactwie Westminsterskim. To świątynia, w której odbywają się najważniejsze królewskie wydarzenia, takie jak śluby, pogrzeby czy koronacje.