Po dyskwalifikacji Dominica uczestnicy Top Model chcą przywrócenia Mariusza Jakubowskiego!

2020-11-24 15:51 Ewelina Kulasza
Dominic D'angelica i Mateusz Jakubowski
Autor: Materiały Prasowe, x-news Dominic D'angelica i Mateusz Jakubowski

We wtorek 24 listopada Dominic D'angelica został oficjalnie zdyskwalifikowany z finału dziewiątej edycji Top Model. Po burzy, która narosła w internecie w związku z przeszłością Dominica, teraz uczestnicy modowego show domagają się przywrócenia kolegi z programu. Chodzi o Mateusza Jakubowskiego, który jest uwielbiany przez internautów. Czy tak się stanie?

Dominic D'angelica oficjalnie został zdyskwalifikowany z dziewiątej edycji programu Top Model. W poniedziałkowy wieczór 23 listopada, w sieci zaczęły pojawiać się informacje na temat ukrywanej przez uczestnika przeszłości. Wycinki z gazet, screeny, komentarze internautów, którzy wyjawili światu prawdę, że Dominic kilka lat temu został skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. Temat stał się mocno gorący, do tego stopnia, że stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Dominic D'angelica, który stał się faworytem widzów został zdyskwalifikowany i odsunięty z finału. Finał dziewiątej edycji odbędzie się bez niego i zamiast czwórki uczestników, zobaczymy finałową trójkę - Weronikę Kaniewską, Patrycję Sobolewską, a także Mikołaja Śmieszka.

Mateusz Jakubowski w finale Top Model 9?

Po medialnej burzy, która rozpętała się dookoła przeszłości Dominica, głos zabrali również uczestnicy poprzednich edycji show - między innymi Ewa Niespodziana, czy też Klaudia Chojnacka. Nie komentują one sytuacji Amerykanina, jednak domagają się czegoś innego. Mowa o przywróceniu Matusza Jakubowskiego do finałowego odcinka programu Top Model. Przypomnimy, że przystojny naukowiec walczył o wejście do finału będąc z resztą uczestników w Grecji. Ponadto został przywrócony do show przed wylotem razem z Karolinę Kuczyńską, po tym jak u reszty uczestników - Dominica, Ernesta i Patrycji, wyszły pozytywne testy na COVID-19. Czy Mateusz Jakubowski pojawi się w finale? Póki co, nic na ten temat nie wiadomo. Jak mogliśmy dowiedzieć się z zapowiedzi finałowego odcinka show, finaliści mają już za sobą sesje zdjęciowe, które odbyły się w górach. Pozostało nam tylko czekać na oficjalne oświadczenie twórców programu w sprawie Mateusza Jakubowskiego.

- Jedyna słuszna decyzja... - Daria Dąbrowska

- Ale wtopa... - Marta Sędzicka

- @jakubowskimariusz czekamy na Ciebie - Klaudia Chojnacka

- Niech Mariusz wróci na jego miejsce - internauta

- Przywróćcie Mariusza - internauta

- Szkoda, że wcześniej to nie wyszło, można by kogoś przywrócić np. Mariusza

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE