Dominic D'Angelica USUNIĘTY z Top Model! 'Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu'

2020-11-24 12:25 AW
Dominic D'Angelica
Autor: VIPHOTO/East News

Dominic D'Angelica oficjalnie został usunięty z finału dziewiątej edycji programu Top Model. Taką decyzję podjęła stacja TVN po doniesieniach na temat uczestnika show. Zaledwie dwa dni przed finałem programu światło dzienne ujrzały informacje na temat przestępczej przeszłości Dominica, które wywołały ogromną burzę wśród fanów modowego programu TVN.

Dominic D'Angelica usunięty z Top Model! Stacja wydała oficjalnie oświadczenie w sprawie udziału uczestnika w finale programu. Finał dziewiątej edycji programu, który zaplanowany został na 25 listopada 2020, odbędzie się bez Dominica. TVN podjął taką decyzję po tym, jak w mediach pojawiła się informacja, iż D'Angelica został skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne.

Dominic D'Angelica usunięty z Top Model

Informacja dotycząca przeszłości Dominica wypłynęła w poniedziałek 23 listopada wieczorem. Temat przewijał się w mediach następnego dnia, a widzowie Top Model domagali się wyjaśnień od stacji, zostawiając w mediach społecznościowych TVN komentarze z pytaniem odnośnie do udziału D'Angelica w finale programu. Ostatecznie stacja wydała oficjalne oświadczenie w jednym z komentarzy. Jego treść publikujemy poniżej:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery

Screen z Facebooka
Autor: Facebook

Jak na razie nie wiadomo, co z głosami widzów, które do tej pory zostały oddane na Dominica. Stacja jak na razie nie udzieliła także informacji, czy któryś z uczestników wejdzie do finału na jego miejsce. Najprawdopodobniej jednak w finale Top Model zobaczymy wyłącznie troje uczestników: Weronikę Kaniewską, Patrycję Sobolewską oraz Mikołaja Śmieszka.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE