Piotr Mosak: wiek, żona, rodzina, kontakt, gabinet, Instagram, Ślub od pierwszego wejrzenia

2021-02-23 12:45 AW
Piotr Mosak
Autor: Jan KUCHARZYK/East News

Piotr Mosak: wiek, żona, rodzina, kontakt, gabinet, Instagram, Ślub od pierwszego wejrzenia - te zapytania na temat psychologa ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Piotr Mosak ukończył psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest psychologiem, psychoterapeutą, a także między innymi trenerem psychologii biznesu i coachem. Ogromną rozpoznawalność przyniósł mu udział w roli eksperta w programie Ślub od pierwszego wejrzenia.

Piotr Mosak: wiek, żona, rodzina, kontakt, gabinet, Instagram, Ślub od pierwszego wejrzenia - te frazy na temat eksperta programu wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Piotrze Mosaku? Bardzo często pojawia się w roli eksperta w programach telewizyjnych m.in. Sposób na faceta, Tajemnice chirurgii czy również Warsaw Shore. Jest także autorem felietonów i współautorem książki Outsourcing w praktyce.

Piotr Mosak: wiek

Dokładna data urodzenia Piotra Mosaka nie jest znana - wiadomo jedynie, że urodził się w 1968 roku, co oznacza, że w 2021 skończy 53 lata.

Piotr Mosak: żona, rodzina

Żoną psychologa jest Tatiana Ostaszewska-Mosak, która także jest psycholożką i psychoterapeutką. Również ukończyła psychologię na  Uniwersytecie Warszawskim. 

Piotr Mosak: kontakt

Informacje na temat psychologa i kontakt do niego można znaleźć na stronie psycholog.com.pl. Mail, jaki się tam znajduje, to info@psycholog.com.pl.

Piotr Mosak: gabinet

Ze strony wynika również, że gabinet Piotra Mosaka znajduje się w Warszawie na ul. Chocimskiej.

Piotr Mosak: Instagram

Instagram psychologa to piotr.mosak.official. Konto na tej platformie ma od stycznia 2021 roku, dlatego jak na razie nie znajdziemy tu zbyt wielu postów.

Piotr Mosak: Ślub od pierwszego wejrzenia

Piotr Mosak jest jednym z ekspertów, którzy dobierają pary w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Udziela im także wparcia w trakcie eksperymentu. Mosak współpracuje z programem od pierwszego sezonu, który emitowany był w 2016 roku.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - co się wydarzy w tym sezonie?
NAJNOWSZE