Samuel L. Jackson

i

Autor: Invision/Invision/East News

Piła 9 - Samuel L. Jackson w obsadzie. O czym będzie kontynuacja horroru i kiedy premiera?

2019-07-09 15:51

Już od pewnego czasu wiadomo, że prace nad kolejną częścią Piły podjął Chris Rock, aktor, który zdecydowanie znany jest z filmów komediowych. Jak sam przyznaje, jest jednak ogromnym fanem serii, co zachęciło go do współpracy z Lionsgate nad Piłą 9. Okazuje się jednak, że twórcom udało się do produkcji zaangażować więcej znakomitych aktorów - wliczając w to Samuela L. Jacksona.

Piła 9 - premiera, obsada, fabuła. Co już wiadomo o nowej części horroru? Przede wszystkim dziewiąty film z serii nie będzie kontynuacją ani sequelem, ale rebootem. Prace nad horrorem rozpoczęły się już jakiś czas temu, a Piła 9 trafi na ekrany kin naprawdę niedługo. Ostatni film z serii - Piła: Dziedzictwo miał swoją premierę w 2017 roku.

Piła 9 - fabuła

Informacje o fabule filmu są jak na razie dość szczątkowe, jednak w sieci pojawiły się już pierwsze przecieki. Jak podaje serwis movieweb.com, Piła 9 opowiadać będzie o policjancie, który bada serię niewyjaśnionych, brutalnych morderstw. Pomocą służą mu jego ojciec, policyjny partner oraz przełożona.

Uważamy, że Samuel L. Jacskon i Chris Rock wspólnie z Maxem Minghellą i Marisol Nichols sprawią, że ten film będzie niezwykły i nie możemy doczekać się, aby pokazać nieoczekiwaną i złowrogą historię fanom serii.

Piła 9 - kiedy premiera?

Film ma trafić na ekrany kin 23 października 2020 roku.

Piła 9 - obsada

W roli głównej zobaczymy pomysłodawcę projektu, Chrisa Rocka. Samuel L. Jackson wcieli się w postać jego ojca, znany z serialu Opowieść podręcznej Max Minghell zagra jego partnera, natomiast Marisol Nichols zagra szefową policjantów. Przewodniczący Lionsgate tak skomentował wybór castingowy:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE