Paweł Małaszyński

i

Autor: AKPA

Paweł Małaszyński ofiarą oszusta. Aktor stracił cierpliwość i prosi o pomoc

2022-09-26 10:34

Paweł Małaszyński prosi swoich fanów o pomoc. Aktor padł ofiarą oszustów internetowych i ostrzegł swoich obserwujących w mediach społecznościowych. "Uważajcie na siebie w sieci, uważajcie na swoje profile i co lajkujecie".

Paweł Małaszyński aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje najważniejsze momenty ze swojego życia i promuje nowe wydawnictwa zespołu Cochise. Małaszyński jest jedną z najpopularniejszych twarzy i jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w polskiej branży filmowej. Niektórzy internauci postanowili to wykorzystać, ale aktor nie daje za wygraną i postanowił postawić sprawę jasno. Co się wydarzyło?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PISKLĘ - nowy horror połączony z baśnią na niepokojącym zwiastunie. O tym filmie będzie głośno!

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Oszust atakuje rodzinę Pawła Małaszyńskiego. Aktor odpowiada

Gwiazdor raczej stroni od bankietów i ścianek, a jedynym miejscem, gdzie chętnie opisuje i pokazuje swoje życie prywatnie jest Instagram i Facebook. Małaszyński stara się na bieżąco informować swoich fanów o tym, co u niego słychać. Okazało się, że niektórzy próbują to wykorzystać i zaczęli się podszywać pod znanego aktora. Jeden z oszustów postanowił nawet wypisywać do znajomych artysty i jego rodziny. Jak przyznaje Paweł Małaszyński to już poszło o krok za daleko, więc ostrzegł swoich obserwujących i poprosił, by zgłaszali nieprawdziwe konta.

"Rzadko to robię, przyznaję. Nigdy nie komentuje bzdur na mój temat, bo same szybko znikają lub giną w milionach codziennych informacji, ale w tym momencie muszę to zrobić, bo dostaję w tej sprawie coraz więcej informacji od Was i pytań „czy to ja". ZATEM, INFORMUJĘ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH - PROFIL ZE ZDJĘĆ NIE JEST MÓJ! TO NIE JA! [...] Możecie je śmiało zgłaszać jako fake'i, co czynicie i, za co jestem wdzięczny." - napisał w poście, który udostępniamy poniżej

Sonda
Zdarzyło Ci się uwierzyć w fake newsa?