Paweł Góral - wiek, M jak miłość, wzrost, seriale, Instagram, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2021-03-05 16:30 kg
Paweł Góral
Autor: TRICOLORS/East News

Już w piątek 5 marca 2021 roku wystartuje kolejna, 14. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po raz kolejny uczestnicy show Polsatu będą mieli za zadanie, jak najwierniej odtworzyć występy gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Wśród uczestników nowej odsłony znalazł się Paweł Góral, wszechstronny aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z roli Roberta w serialu M jak miłość. Poznajcie go lepiej.

Paweł Góral - wiek, M jak miłość, wzrost, seriale, Instagram, Twoja Twarz Brzmi Znajomo - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Paweł Góral jest aktorem teatralnym i telewizyjnym oraz absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Ma na koncie rolę w musicalu Chess oraz w spektaklach: Fame, My Fair Lady, Grease, Shrek, Przebudzenie wiosny w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a także w spektaklu Mayday, w którym na deskach gdyńskiej Sceny SAM wcielał się w Bobby'ego.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Paweł Góral - wiek, wzrost

Aktor urodził się 7 kwietnia 1989 roku. Ma 31 lat oraz 181 centymetrów wzrostu.

Paweł Góral - seriale

Paweł Góral na szklanym ekranie zadebiutował rolą Roberta w ukochanym serialu Polaków - M jak miłość. Aktor jest autorem pierwszego na świecie insta-serialu, który emitowany był na insta story na Instagramie. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością wśród internautów.

Paweł Góral - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aktor jest jednym z uczestników czternastej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jako że od lat występuje w musicalach, z pewnością świetnie będzie radzić sobie z wyzwaniami w show Polsatu. Pierwszy odcinek z jego udziałem będziemy mieli okazję obejrzeć już 5 marca 2021 roku o godzinie 20:00.

Paweł Góral - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie - @pawel_goral. Wrzuca tam zarówno zdjęcia z życia zawodowego, jak i prywatnego.

NAJNOWSZE