Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. W kogo wcielą się gwiazdy w następnym odcinku?

2021-03-22 21:40
Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19.03.2021
Autor: Polsat Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19.03.2021

Twoja twarz brzmi znajomo po wielu latach emisji nadal przyciąga wielkie grono odbiorców. Nie inaczej jest w tym roku. 14. edycja programu zachwyca widzów i internautów. Ostatni odcinek wygrał Lesław Żurek, który wcielił się w Aleksandra Żabczyńskiego. Jakie metamorfozy czekają nas w następnym wydaniu show? Będzie ciekawie!

Twoja twarz brzmi znajomo zaskoczy w następnym odcinku, który zostanie wyemitowany w piątek 26 marca. Widzowie będą mieli okazję podziwiać niesamowite metamorfozy. Uczestnicy programu wcielą się w gwiazdy polskie i zagraniczne. Zwycięzca poprzedniego odcinka, czyli Lesław Żurek, wcieli się w amerykańskiego rapera Shaggy'ego. Inna gwiazda z USA też pojawi się na scenie. Maja Hyży wystąpi jako Prince. Nie zabraknie także Jesse J, w którą wcieli się Piotr Gawron-Jedlikowski. Michał Meyer pojawi się na scenie jako Steven Tyler. Jednym z najbardziej wyczekiwanych występów jest ten Pawła Górala, który zagra idola nastolatek Shawna Mendesa. Tamara Arciuch przybierze postać gwiazdora z Bośni i Hercegowiny - Gorana Bregovića. Gwiazda filmu 365 dni Anna Maria Sieklucka trafiła na polską artystkę - Justynę Steczkowską. Pojawi się także Grzegorz Skawiński. Ta rola przypadła Magdalenie Narożnej. 

Tamara Arciuch jako Urszula w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Co za metamorfoza!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - występy 19.03.2021

Absolutnym zwycięzcą ostatniego odcinka okazał się Lesław Żurek. Aleksander Żabczyński zachwycił widzów. Najsłabszy okazał się Michał Meyer, który zagrał francuską piosenkarkę Zaz. Mimo tego, nadal znajduje się w Top 3 punktacji ogólnej. Wyżej od niego są tylko Lesław Żurek i Paweł Góral. 

Twoja twarz brzmi znajomo 14 - prowadzący, jury, kiedy i gdzie oglądać

Prowadzącymi programu Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie są Piotr Gąsowski i Marcin Dowbor. W jury znajdują się Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego. Program jak zawsze oglądać można w Polsacie. Zmieniła się tylko pora i dzień emisji. Wcześniej program emitowano w soboty o 22:00. Teraz przed telewizory należy zasiąść w piątki o 20:00. Zmiana wynika z braku nowej edycji Tańca z gwiazdami. 

Najnowsze