ale zmiana!

Paulina Pszech z „Top Model”. W programie mocno pokłóciła się z Tyszką. Co za metamorfoza!

2024-05-09 15:08

Paulina Pszech dała się poznać widzom, biorąc udział w pierwszej edycji programu "Top Model". I choć początkowo opalona blondynka nie zrobiła wrażenia na jurorach, którzy mocno skrytykowali jej wygląd, ostatecznie znalazła się w domu modelek. Jej metamorfoza jest niesamowita. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Paulina Pszech z "Top Model" przeszła niesamowitą metamorfozę! Chociaż trudno w to uwierzyć, program, w którym jurorzy z Joanną Krupą na czele poszukują profesjonalnych modelek i modeli, zadebiutował na antenie stacji TVN ponad 13 lat temu. Na przestrzeni ponad dekady przez format przewinęły się tysiące uczestników marzących o zrobieniu kariery w świecie modelingu. Zdecydowanie jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek I edycji show, w której jeszcze mogły brać udział tylko przedstawicielki płci pięknej, była Paulina Pszech. 19-letnia wówczas mieszkanka Lublina pojawiła się na castingu do show w sukience w panterkę, a Joanna Krupa zapytała, czy jej idolką jest Paris Hilton. Dużo ostrzejsi dla Pszech byli Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

- Nie nadajesz się na modelkę, naprawdę. Jesteś tak określona, że tobie już tego więcej nie potrzeba, absolutnie - powiedział stylista.

- My chcemy zobaczyć dziewczynę, a nie farbę - dodał Tyszka.

Paulina nie pozostawiła ich komentarzy bez odpowiedzi. Najpierw zarzuciła jurorom, że nie są profesjonalistami, bo gdyby nimi byli, potrafiliby coś z nią zrobić.

- To jest dziewczyna, jest zajebista, ma dużo wartości, ma coś w głowie i jest kulturalna - rzuciła, wychodząc.

Ostatecznie kandydatka została przywrócona do rywalizacji, jednak dość szybko pożegnała się z domem modelek. Od tamtej pory Pszech mocno się zmieniła. 

Przez lata wstydziła się castingu do Top Model. Tak dziś wygląda. Wciąż zachwyca urodą!

Tak dziś wygląda Paulina Pszech. To ona pokłóciła się z Tyszką w Top model!

Paulina Pszech - metamorfoza

Uczestniczka 1. edycji "Top Model" nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Operację powiększenia pośladków wykonała nawet na oczach kamer, w programie "Sekrety Chirurgii". Na co dzień sama prowadzi studio urody, prowadzi szkolenia z makijażu permanentnego brwi, ust i oczu, a efektami dzieli się na swoim Instagramie. Jest też mamą dwóch córek: Amelki i Lei, a w 2022 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Aktualne zdjęcia Pauliny znajdziecie w zamieszczonej poniżej galerii.