Magdalena Swat

i

Autor: Wojciech Olszanka/East News

ale się zmieniła!

Przez lata wstydziła się castingu do Top Model. Tak dziś wygląda. Wciąż zachwyca urodą!

2023-09-12 15:32

Od pierwszego sezonu programu "Top Model" minęło w tym roku 13 lat. Jedna z jego uczestniczek, Magdalena Swat, postanowiła przypomnieć swój casting na TikToku. Interesująca się modą 32-latka wyznała, że przez wiele lat nie mogła patrzeć na nagranie, bo czuła zażenowanie.

Aż trudno w to uwierzyć, ale program "Top Model" gości na antenie stacji TVN od 13 lat. W pierwszym sezonie show w jury, obok Joanny Krupy, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego, zasiadała jeszcze dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, a uczestnikami formatu mogły być tylko kobiety. Jedną z uczestniczek legendarnej już edycji "Top Model" była mająca wówczas 19 lat i pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego Magdalena Swat. Dziewczyna zrobiła piorunujące wrażenie na jurorach, wchodząc na wybieg pewnym krokiem. Dostało jej się jedynie za popis wokalnych umiejętności.

Dobrze, już wystarczy, wystarczy, nie śpiewaj więcej! Ślicznie chodzisz, ujęłaś mnie chodzeniem. Jesteś magnetyczna jak idziesz! Chodzisz jak gazela, jak supermodelka, ale błagam cię, nie śpiewaj - apelował Marcin Tyszka.

Mimo że Magda otrzymała 4xTAK i zajęła ostatecznie 7. miejsce, przez lata nie wspominała najlepiej swojego udziału w show. Na TikToku, gdzie dzieli się z obserwatorami swoimi inspiracjami modowymi, wyjaśniła, co było powodem. Co ciekawe, dalej śpiewa!

Zobacz też: Złoty bilet w "Top Model". Tym razem otrzymał go mężczyzna. Widzowie zachwyceni!

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Magda Swat z Top Model. Tak dziś wygląda

Magdalena Swat zajęła 7. miejsce w programie "Top Model". Mimo tego, jak sama przyznała, przez długi czas wstydziła się swojego castingu.

Pamiętacie to?? Pierwsza edycja Top Model była 13 lat temu 🙈 Można by rzec, że ta dziewczyna z nagrania, która wchodzi i zaczyna śpiewać, już dawno nie przypomina mnie… Kiedyś wstydziłam się tego nagrania, nie mogłam na nie patrzeć ani słuchać, ponieważ czułam zażenowanie… teraz z perspektywy czasu myślę... Wow, ale byłam odważna, jak ja dałam radę w ogóle jakkolwiek zaśpiewać 🙈 Brawo! Z sentymentem wspominam ten czas, w którym czułam, że świat stoi przede mną otworem. Czuje wdzięczność za tę odwagę, która zaprowadziła mnie w piękne miejsca 🤍 Z wiekiem coraz trudniej wierzyć, że naprawdę wiele możemy, ale to bardzo ważne, żeby o tym pamiętać … i zawsze lepiej spróbować niż żałować ;) Ps. I tak będę śpiewać - napisała.

Jak dowiadujemy się z TT Magdy, faktycznie dalej rozwija swoje pasje, jakimi są moda i muzyka. W maju podzieliła się z obserwatorami autorską piosenką o tym, dlaczego znalazła się w Azji. Zobaczcie, jak dziś wygląda uczestniczka 1. edycji "Top Model". Internauci są zgodni - teraz zachwyca jeszcze bardziej niż 13 lat temu. W 2017 roku Magdalena zdobyła tytuł Miss Polonia 2017, a w 2018 znalazła się w TOP 20 konkursu Miss Universe.