Papiery na szczęście odc. 203- STRESZCZENIE. To koniec historii z Konradem! Magda pójdzie na policję?

2022-12-07 10:36 Adrian Rybak
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Papiery na szczęście - streszczenia nowych odcinków.

Papiery na szczęście to popularny serial obyczajowy, który można oglądać na antenie TVN7. W poniedziałek 12 grudnia wyemitowany zostanie odcinek 203. Widzowie zobaczą go punktulanie o godzinie 19:00. Co się w nim wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisie, który zamieszczamy w tym artykule.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. W poniedziałki wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. 12 grudnia dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenie odcinka 203. Zamieszczamy je niżej.

Izabela, królowa Hiszpanii - nowy serial w TVP2. Kiedy oglądać? Liczba odcinków, obsada

Papiery na szczęście - odcinek 203. Poniedziałek 12.12.2022, godz. 19:00

W życiu Beatki i Staszka następują zmiany, zakochani przeprowadzają się do mieszkania Staszka, żeby wieść w nim normalne i skromne życie. Magda postanawia raz na zawsze zakończyć etap związany z Konradem. Nieoczekiwanie chłopak wraz z ojcem pojawiają się u niej. Konrad przeprasza Magdę, a Kazimierz prosi ją, by nie zgłaszała sprawy policji.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Kamil jest załamany, ostatnie wydarzenia sprawiły, że nie wie, jak dalej poukładać swoje życie. Sergiusz stara się pomóc przyjacielowi przetrwać ciężki czas. Julce zawala się świat. Nie ma pieniędzy, by opłacić remont kancelarii, próbuje zbliżyć się do Konrada, by to on ją sponsorował. Jednak Kownacki odcina syna od pieniędzy i zwalnia z kliniki. Alicja odwiedza Mateusza. Tymczasem Henryk, Adam i Staszek przygotowują dla swoich ukochanych niezapomnianą niespodziankę…

Papiery na szczęście - obsada

  • Adriana Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE