Krucjata TVP

i

Autor: Materiały TVP

Krucjata - Ile odcinków liczy i kiedy oglądać nowy serial TVP? Obsada, opis

2023-03-17 16:23

Krucjata to nowy serial kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie. To kolejna produkcja po "Erynie", która ma szansę stać się hitem Telewizji Polskiej. O czym jest? Ile ma wszystkich odcinków? Sprawdźcie już teraz!

Krucjata to nowy serial TVP, który opowiada o serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet - wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, polityka-transwestyty, bankiera. Wkrótce okazuje się, że seria zabójstw celebrytów jest efektem zorganizowanej akcji. Kiedy i gdzie oglądać nową produkcję? Kogo zobaczymy na ekranie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Dorociński w Mission Impossible. Kiedy premiera kultowego filmu?

Krucjata - liczba odcinków, obsada

W obsadzie serialu "Krucjata" zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów. Wystąpią m.in. Michał Czarnecki, Michał Kaleta, Piotr Cyrwus, Paweł Deląg, Tomasz Schuchardt, Rafał Maćkowiak, Julian Świeżewski, Masza Wągrocka i Vanessa Aleksander. Każdy epizod zawiera własną zagadkę kryminalną i cząstkowe rozwiązanie. Łącznie zaplanowano 13 odcinków.

Krucjata - kiedy odcinki na TVP?

Krucjata zadebiutowała w poniedziałek 21 listopada 2022. Serial można już oglądać na platformie TVP VOD, również w jakości 4K. Odcinki będą publikowane w serwisie w każdy wtorek. Produkcja została wyreżyserowana przez Łukasza Ostalskiego, który ma za sobą takie projekty, jak "O mnie się nie martw", "Wojenne dziewczyny". To właśnie on będzie odpowiedzialny również za nadchodzący serial "Lipowo. Zmowa milczenia". Premiera telewizyjna Krucjaty zaplanowana jest na piątek, 3 marca 2023 roku, godzina 20:35 w TVP1. Każdy kolejny odcinek co tydzień.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE